Share This Post

E3 2014 / Wieści z branży gier

Jeszcze więcej gier, o których nie powiedziało nam Nintendo

Jeszcze więcej gier, o których nie powiedziało nam Nintendo

 

Kanał YouTube Nintendo pęka w szwach od trailerów gier, ale nie wszystkie z nich ukazały się podczas Direct Feedu. Pora nadrobić zaległości.

 

 

 

Fantasy Life ukazało się w Japonii w grudniu 2012 i odniosło na tamtejszym rynku niemały sukces, sprzedając ponad 300 tysięcy egzemplarzy.

Swojego trailera doczekał się również Monster Hunter 4 Ultimate w wersji na 3DSa – ukaże się w Europie na początku roku 2015.

Sonic Boom dostał dwa zwiastuny. Pierwszy uchylają rąbka tajemnicy jeśli chodzi o fabułę gry.

Drugi natomiast pokazuje trochę rozgrywki. A premiera już w listopadzie tego roku.

A 16 września będzie można pograć w nową odsłonę gry rytmicznej – Theatrhythm Final Fantasy Curtain Call.

Chcący porysować będą mieli do wyboru Art Academy

lub Pokemon Art Academy

A całą stawkę zamyka gra o Mario, której tak bardzo unikało Nintendo podczas streamu. Jest to malutka produkcja oparta o dotykowy ekran GamePada – Mario vs. Donkey Kong.

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.