Podziel się tym postem

E3 2014

Podsumowanie Digital Eventu Nintendo

Podsumowanie Digital Eventu Nintendo

Zabrakło za to Mario – ba, Nintendo samo zażartowało z natłoku gier z hydraulikiem. Ogólnie rzecz biorąc. wstawki w stylu Robot Chicken i uśmiechy na ustach prezentujących tylko potwierdzają nam jak pewnie kroczy w przyszłość i jak pozytywnie nastawiony jest gigant z Japonii. I ma ku temu powody.

Postaci Mii w Super Smash Bros. Nasz avatar będzie mógł być pięściarzem, fechtmistrzem lub strzelcem. To rozwiązuje problem, jakim był brak Reggiego w nowym SSB. Opcja ta trafi zarówno do gry na 3DSa, jak i do tej na Wii U, na którą jeszcze trochę poczekamy, bo premiera ustalona została na zimę 2014.

[arhnvid youtube=”bwTi8mrDFgo”]

Dodatkowo zaprezentowano wsparcie dla figurek NFC – pan Iwata dodał do swojej drużyny Mario, przykładając jego postać do GamePada. Ten wynalazek – amiibo – będzie współpracował z całą gamą gier. W każdej z nich będzie działo się coś innego po zetknięciu figurki z padletem, możliwe będzie też zapisywanie danych w czipach w zabawkach, przez co postaci będą na przykład trenowały i stawały się coraz lepsze w SSB.

[arhnvid youtube=”odUjMhc6YgU”]

A tymczasem zobaczyliśmy fragmenty z Super Smash Bros. na Nintedno 3DS. Gra ukaże się 3 października 2014.

Na samym końcu prezentacji dowiedzieliśmy się także, że Lady Palutena z Kid Icarus dołączy do postaci w Super Smash Bros.

Yoshi z włóczki. Jest jeszcze bardziej cukierkowo i słodziutko niz zazwyczaj. Yoshi’s Wooly World skupiony będzie przede wszystkim na eksploracji. Nie zabraknie trybu dwuosobowego. Gra ukaże się w przyszłym roku.

[arhnvid youtube=”6vR8EHatIIE”]

Captain Toad otrzymuje własną przygodę. Będzie przemierzał poziomy rodem z innych gier z serii o Mario i Luigim, rozwiązywał przestrzenne zagadki logiczne i unikał niebezpieczeństw. Zobaczyliśmy również, że przy użyciu GamePada będziemy mogli skorzystać z widoku z pierwszej osoby, by precyzyjniej celować lub przyjrzeć się łamigłówkom z innej perspektywy. Captain Toad Treasure Tracker ukaże się zimą 2014 roku.

[arhnvid youtube=”m91qkP5ZaN8″]

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.