Podziel się tym postem

E3 2014

Podsumowanie Digital Eventu Nintendo

Podsumowanie Digital Eventu Nintendo

Mario Maker – zrób swoje własne poziomy dla Mario. Będziemy mogli zmieniać style graficzne, od pierwszego Super Mario Bros, po New Super Mario Bros U. Dostaniemy opcję dowolnego zmieniania i ustawaiania elementów planszy, wszystko z wykorzystaniem GamePada. Premiera w 2015.

[arhnvid youtube=”NLS458ekSEI”]

Splatoon to ośmioosobowa gra online rozgrywana w trybie 4vs4. Podstawą gameplayu są pistolety strzelające kolorowym tuszem oraz możliwość zmiany z człowieka w kałamarnicę. Celem rozgrywki jest zabrudzenie własnym kolorem jak największej części mapy. Kiedy bohater jest człowiekiem, może strzelać i malować świat. Kiedy natomiast zamieni się w kałamarnicę, może szybko przemierzać poziom, pływając w tuszu. GamePad będzie służył jako mapa, ale klikając na towarzysza będzie można również szybko przenieść się do niego. Postrzał z tuszu “zabija” wrogów, więc trzeba grać strategicznie. Wygląda na to, że chociaż nie będzie to gra pełna przemocy, zagwarantuje sporo zabawy i emocji.

[arhnvid youtube=”8L54s2m1dPs”]

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.