Podziel się tym postem

E3 2014

Podsumowanie konferencji EA

Podsumowanie konferencji EA

W oglądaniu nowości przeszkadzały problemy ze streamem, nie wiadomo z czyjej winy, ale poniżej znaleźć można wszystkie zapowiedzi. Zabrakło wielkich niespodzianek, lecz to co pokazano prezentuje się solidnie.

“Rób albo nie rób, nie ma próbowania” – ten cytat z mistrza Yody zainspirował twórców Battlefronta z DICE do stworzenia najlepszej strzelanki w uniwersum Star Wars, jaką się dało.

[arhnvid youtube=”2yKv45X_OIo”]

Trailer Dragon Age: Inquisition – z muzyką na żywo, graną przez wiolonczelistkę na scenie. Zobaczyliśmy fragment gameplayu – pojedynek ze smokiem – zaskakująco dynamiczny, ale również zaskakująco wierny poprzednikom. Gra zaoferuje również “widok taktyczny”, w którym będziemy mogli rozgrywać walki patrząc na pole bitwy z powietrza.

[arhnvid youtube=”icUu7SXHThc”]

Nowy Mass Effect od Bioware na next-geny. W pokazie dominują “pomysły i prototypy”. Firma pracuje również nad zupełnie nową marką niezwiązaną z “Efektem Masy”.

[arhnvid youtube=”W7mX2_163cg”]

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.