Podziel się tym postem

E3 2014

Podsumowanie konferencji Microsoftu

Podsumowanie konferencji Microsoftu

Zostaliśmy zasypani masą trailerów, z których większość była bardzo obiecująca, do tego ważne osobistości prezentowały fragmenty gameplayu na żywo, prosto ze sceny, ale do sporej części filmików nie dostaliśmy nawet słowa opisu. Mimo wszystko fani interaktywnej rozgrywki powinni znaleźć w doniesieniach z Los Angeles coś dla siebie, zapraszamy do podsumowania.

Już na samym początku konferencji, Microsoft nikogo nie zaskoczył. Wszystkie DLC do Call of Duty: Advanced Warfare pojawiać się będą w pierwszej kolejności na Xboksie One. Szykuje się bardzo nowoczesna wersja starego, dobrego CoD. Przypomina nieco gry z serii Killzone lub Halo, chociaż czuć też inspiracje Titanfallem. Zobaczyliśmy fragment gameplayu z nowej gry. Bardzo futurystycznie, bardzo next-genowo. Zobaczyliśmy walkę z inteligentnym wykorzystaniem elementów otoczenia – gracz wyrwał ze stojącego samochodu drzwi i użył ich jako tarczy. Twórcy chcą jednak chyba koniecznie podkreślić, że to nie głupia strzelanka, bo w końcowej fazie zwiastunu przyjrzeliśmy się mocno emocjonalnym relacjom między żołnierzami. Nowoczesne bronie, nowoczesne granaty, nowoczesne tarcze – tak można podsumować to, co pokazano. I w końcu Call of Duty nie wygląda, jakby stało na silniku Quake’a 3, to pewien sukces.

[arhnvid youtube=”1X3ibXt6t9Y”]

Najbardziej rozpoznawalny tor wyścigowy świata – Nurburgring, już od dziś dostępny będzie w Forzie Motorsport 5, całkowicie za darmo.

Forza Horizon została ujawniona dla Xboksa One i Xboksa 360 już w zeszłym tygodniu, ale dopiero teraz poznaliśmy więcej szczegółów. Gra zaoferuje nam nowy, realistyczny model pogody, cykl dnia i nocy, a ponadto wszystko to, co oferowała nam poprzednia część Forzy Horizon – otwarty świat i mnóstwo zabawy, a to wszystko w olśniewającym 1080p. Będziemy mogli zasiąść za kierownicami ponad 200 samochodów. Premiera 30 września.

[arhnvid youtube=”AX7r61fyltc”]

Evolve, gra twórców Left 4 Dead, to strzelanka w kosmosie, gdzie można być ludźmi albo potworami. Wygląda bardzo sztampowo. Beta i DLC będą ekskluzywne dla Xboksa.

[arhnvid youtube=”TWV8zSLtCr0″]

Assassin’s Creed Unity – nowa, next-genowa, część jednej z bardziej eksploatowanych marek na rynku gier wideo. Tym razem przenosimy się w czasy rewolucji francuskiej. Gra zaoferuje czteroosobowy tryb kooperacji, który wydaje się być całkowicie zintegrowany z głównym wątkiem fabularnym, nawet cutscenki przedstawiają wielu Asasynów. Ucięte głowy, wściekły tłum, fantastycznie wyglądająca grafika i ciekawie wyglądający tryb kooperacji – wygląda na to, że seria Assassin’s Creed na konsolach nowej generacji radzić będzie sobie równie dobrze, co na poprzedniej.

[arhnvid youtube=”tfvJz60-MlM”]

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.