Podziel się tym postem

E3 2014

Podsumowanie konferencji Sony

Podsumowanie konferencji Sony

Całe szczęście kiedy już widzieliśmy jakieś zapowiedzi, były one dosyć konkretne. Zapewne nie wszyscy będą zadowoleni z nieobecności niektórych oczekiwanych tytułów, ale i tak powinno być z czego wybierać.

No i wylądowali. Na Marsie. A następnie cofnęli się w przeszłość, gdzie jedynie światłość Podróżnika może walczyć z Ciemnością i to właśnie gracz jest ostatnią nadzieją Ziemi. A wszystko to i tak jest jedynie tłem dla kosmicznej rozwałki w Destiny. Już 17 lipca gracze PlayStation będą mogli wypróbować wersję Beta. To nie wszystko. W ten czwartek, 12 czerwca, tylko na PlayStation 4, będzie można ograć ekskluzywnie wersję alfa. PlayStation 4 dostanie mnóstwo ekskluzywnej zawartości.

A z okazji premiery gry, do sprzedaży trafi też, po raz pierwszy, biały model PS4 w zestawie z Destiny. Pojawi się w sklepach 9 września.

[arhnvid youtube=”EfdA6dghI0k”]

Na scenie zagościł The Order 1886. Trochę niby-gameplayu, bardzo mrocznego i klimatycznego zresztą, trochę prerenderowanych scenek. Ważne dla rozgrywki będzie rozświetlanie sobie drogi latarnią, które tworzy dzięki mocy PS4 ładne cienie.

[arhnvid youtube=”8hxz8IWWzt8″]

Entwined – gra o dwóch duszach, które się kochają, ale nie mogą ze sobą być. Każdą z nich steruje się jednym z analogów. To taki endless runner, tylko nieco bardziej podniosły i z elementami gry rytmicznej. Tu zaskoczenie, gra jest dostępna już teraz w PlayStation Store, za jedyne $9,99. Ukazała się na PS4, PS3 i PSV w systemie cross-buy.

[arhnvid youtube=”Nv5SEynpCWQ”]

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.