Podziel się tym postem

E3 2014

Podsumowanie konferencji Sony

Podsumowanie konferencji Sony

Niewymagajace posiadania gry DLC do InFamous: Second Son – First Light. Będzie to nowa historia, w której główną bohaterką będzie Fetch. W zasadzie tylko tyle można wywnioskować z trailera. Pojawi się w sprzedaży w sierpniu.

[arhnvid youtube=”FpS-oadeewo”]

Zobaczyliśmy Little Big Planet 3 na PlayStation 4! Stary Sackboy zostaje, ale pojawią się również nowi, szmaciani przyjeciele, jak Oddsock,Toggle czy Swoop. Każdy z nich będzie miał jakąś specjalna cechę – niektórzy umieją sie zmniejszać, pchać wielkie ciężary, czy tak, jak Swoop – latać. W nowej części Little Big Planet chodzi o kooperację (czteroosobową) i zabawę różnymi sposobami przechodzenia poziomów. Poziomy kooperacyjne nie wyglądają na takie, które można by przejść samemu, więc być może będą ekskluzywne dla multiplayera. Ewentualnie przyjaciół zastąpi nam komputer :alone: Poza tym wszystko wygląda łudząco podobnie do LBP2 z poprzedniej generacji. Wszystkie z 8,2 milionów poziomów stworzonych przez graczy w poprzednich częściach LBP będzie można odpalić w trzeciej części.

[arhnvid youtube=”ymCDdrMKPrY”]

Bloodborne – całkowicieie nowe IP. Bardzo mrocznie i klimatycznie. Nie dostaliśmy jednak żadnych konkretów, ani fragmentu gameplayu. Ukaże się w 2015.

[arhnvid youtube=”G203e1HhixY”]

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.