Podziel się tym postem

E3 2014

Podsumowanie konferencji Sony

Podsumowanie konferencji Sony

Far Cry 4 po raz drugi w dniu dzisiejszym. W grze odwiedzimy Kyrat – fikcyjny region wysoko w Himalajach. Postacią, którą pokierujemy, jest Ajay Ghale. Zaskoczeniem nie będzie chyba fakt, że rozgrywka przypomina tę z Far Cry 3. Dodano jednak oczywiście nowe ruchy niezbędne do trawersowania. Nowością jest możliwość strzelania podczas kierowania samochodem. W chwile po ostrzelaniu ciężarówki protagonista wyskoczył ze swojego auta, wskoczył do ciężarówki, zaszlachtował siedzących w szoferce i przejął nad nią kontrolę. Po eksplozji i ucieczce na spadochronie okazało się, że da się grać w trybie kooperacji. Wsparcia Ajayowi udzielił Hurk. Co ciekawe, jedynie na PS4 będzie można zaprosić swoich znajomych do gry nawet jeśli nie posiadają własnej kopii.

Uprawianie joggingu spowoduje, że staniesz się zombiakiem – taki przekaz wysyła ten trailer. Trailer Dead Island 2, należy dodać. Nie było to takie arcydzieło, jak zwiastun poprzedniej części gry, ale nadal bardzo dobry zwiastun. Tym razem grą nie zajmuje się już wrocławski Techland, a niemieckie studio.

[arhnvid youtube=”ST262ZbNcos”]

Zostając w temacie zombie, Diablo 3: Reaper of Souls otrzyma na PS4 ekskluzywne DLC, w którym będzie można walczyć z klikaczami i innymi potworami z The Last of Us.

Sony nie mogło odpuścić sobie okazji na pochwalenie się partnerstwami. Pokazali powtórkę, a tak naprawdę kolejny trailer Battlefield: Hardline i zapowiedzieli dodatkową, ekskluzywną zawartość dla Disney Infinity i Destiny. Suuuuper.

Paradox Interactive pracuje nad nową grą, specjalnie dla PlayStation. W zabawnym aktorskim trailerze dowiadujemy się, że jest to Magicka 2.

Nadchodzi remaster Grim Fandango, ekskluzywnie na PlayStation 4 i PlayStation Vita. Tim Schafer poręczył za niego twarzą, a powstanie tej produkcji jest możliwe tylko dzięki dobrym stosunkom Sony i Disneya.

[arhnvid youtube=”DG2wFVfi5Rw”]

Sony, podobnie jak Microsoft, nie mogło nie pokazać tych wszystkich, wspaniałych gier Indie, które już wkrótce ukażą się na ich konsolach. Wszystkie od Devolver Digital.

[arhnvid youtube=”ED8mnRErMlc”]

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.