Podziel się tym postem

E3 2014

Podsumowanie konferencji Sony

Podsumowanie konferencji Sony

Suda 51 robi grę o zabijaniu ludzi różnymi narzędziami tak, żeby krwawili jak najmocniej. Typowy Suda. Let It Die – ekskluzywnie dla PlayStation 4 w 2015.

[arhnvid youtube=”s0t3ajWCT8U”]

Światowa premiera nowej gry od ludzi odpowiedzialnych za Journey i Flower. Z pól i pustyń przenosimy się do wody. A dokładniej pod jej powierzchnię, gdzie pokierujemy nurkiem wgłąb i poprzyglądamy się żyjącym tam stworzeniom. Abzû – bo tak nazywa się ten twór – to po sumeryjsku nazwa położonego głęboko pod wodą źródła wody pitnej. Wierzono, że to z niego wydobywa się woda zasilająca na przykład jeziora czy studnie. Czy na poszukiwanie takiego właśnie źródła wybierze się bohater nowej gry? Na razie tego nie wiadomo, lecz chyba warto zaufać twórcom z takim portfolio.

[arhnvid youtube=”403DsARZqoo”]

I kolejny tej nocy zwiastun – No Man’s Sky. Dziejąca sie w kosmosie gra Sci-Fi od twórców Joe Danger z losowo generowanym terenami. W chwile możemy wsiąść w statek kosmiczny i z jednej planety przelecieć na drugą. Imponujące.

[arhnvid youtube=”nLtmEjqzg7M”]

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.