Podziel się tym postem

E3 2014

Podsumowanie konferencji Sony

Podsumowanie konferencji Sony

Wreszcie coś nowego o filmie Ratchet and Clank. Kolejny trailer, w którym nie zobaczyliśmy w sumie nic ciekawego, poza dużą ilością akcji. Ale to nie jest istotne. Istotne jest to, że film ukaże się rzekomo na początku roku 2015 i towarzyszyć mu będzie gra na PlayStation 4. Będzie to coś w rodzaju remake’u pierwszej części, chociaż nie do końca, bo fabuła na potrzeby filmu prawdopodobnie nieco się zmieni.

[arhnvid youtube=”4Y_cY_miDxo”]

Na zwiastunie z The Last of Us zobaczyliśmy… fragmenty cutscenek ze zremasterowanego The Last of Us. Premiera 29 lipca. Uwaga, spoilery!

[arhnvid youtube=”AaOWRvmtEFQ”]

Trailer Metal Gear Solid V: The Phantom Pain to ten sam, który wyciekł już przed E3. Szkoda o nim pisać – chętni na pewno już oglądają, albo obejrzeli dziś rano. Uwaga, jest dość długi.

[arhnvid youtube=”Rfn4UBmhfAM”]

Teraz to, czego się nie spodziewaliśmy – GTA V trafi na PlayStation 4, Xbox One i PC tej jesieni. Wszyscy gracze z PS3 i X360 bedą mieli możliwość przeniesienia swoich danych z trybu sieciowego do wersji PS4. O tym napisaliśmy nawet osobnego newsa.

Rocksteady i Warner Bros prezentują Batman: Arkham Knight. Można latać po mieście, jeździć Batmobilem i bić się na pięści, a to wszystko po to, żeby nakopać Pingwinowi… albo i nie, bo System Error przerwał cutscenkę i Strach na Wróble ujawnił się jako jego sprawca. Misje z nim pojawią się tylko na PS4.

I na sam koniec – trailer gry od Naughty Dog. Zwiastun wygląda na prerenderowany, ale taki nie jest, bo notka na początku zaznacza, że został nagrany z PS4. Wygląda przecudownie, choć Nathan nabrał przez ten czas od ostatniej części podobieństwa do Seana Penna. Nie zabrakło też Sully’ego. Nowa odsłona będzie nosić tytuł Uncharted 4: A Thief’s End i wedle wszystkich znaków na niebie i ziemi będzie ostatnią częścią serii. Pojawi się w sprzedaży w 2015 roku.

[arhnvid youtube=”y1Rx-Bbht5E”]

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.