Podziel się tym postem

E3 2014

Podsumowanie konferencji Ubisoftu

Podsumowanie konferencji Ubisoftu

Zanim zaczęła się sama konferencja, główny ekran przejęły Kórliki, które w dość zabawny sposób broiły na targach E3.

Konferencja zaczęła się z grubej rury – od pierwszych scen Far Cry 4. Wygląda na to, ze Vaas będzie miał godnego następcę, nie mniej szalonego, ale bardziej szykownego i nowoczesnego – w fioletowych spodniach i strzelającego sobie selfie. A w tle słyszymy Should I Stay Or Should I Go zespołu The Clash. Grę zaczynamy w autobusie w Himalajach. Dostajemy fałszywy paszport, trochę gotówki, a potem… jesteśmy w dupie.

[arhnvid youtube=”gnnkZSc3Z9c”]

Prezenterka już dwa razy powiedziała “shit”. A po północy jest tylko u nas. O, a teraz jeszcze “bitch”. Ludzie klaszczą. W każdym razie, chociaż pokazanie Far Cry 4 na samym początku to odważne posunięcie, podobno dalej ma być jeszcze lepiej.

Dlatego, że ma być jeszcze lepiej, przeszliśmy płynnie do… Just Dance 2015. A tam, Pharrell Williams ze swoim “Happy” i mnóstwo tańczących ludzi. Just Dance postawi na społeczność, cokolwiek to ma znaczyć.

[arhnvid youtube=”DEAmQ5Yh6i0″]

Darmowa aplikacja Just Dance Now wymaga posiadania telefonu i jakiegoś ekranu zdolnego łączyć się bezprzewodowo, choć i pecet się nada. Wystarczy się połączyć, telefon staje się naszym kontrolerem i możemy tańczyć. To oznacza, że nawet tysiące osób mogą grać naraz przy jednym ekranie, co prezentuje Ubisoft zapraszając całkiem sporą grupę tancerzy na scenę. I ci wszyscy ludzie, patrząc na jeden ekran zatańczyli do piosenki Lady Gagi. Niesamowite. Chociaż pewnie dosyć nieprecyzyjne – w końcu jedynym sposobem sprawdzenia jak nam idzie jest sczytywanie danych z telefonu. Nie będzie Kinecta do obserwowania graczy.

[arhnvid youtube=”f2h73xqoaFs”]

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.