Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

PvZ: Garden Warfare trafi niedługo na PlayStation

PvZ: Garden Warfare trafi niedługo na PlayStation

To ruch, który nie powinien nikogo dziwić: Plants vs Zombies: Garden Warfare – strzelanina będąca spin-offem oryginalnego tytułu trafi już w sierpniu na konsole Sony.

Gra zadebiutowała w lutym w wersjach przeznaczonych na konsole Microsoftu: Xbox One oraz Xbox 360. Następnie poinformowano o wersji dla komputerów PC – jej premiera już w tym miesiącu. Naturalne było więc stworzenie wersji na konsole PlayStation 3 i 4. Na tych platformach tytuł zadebiutuje już 19 sierpnia.

Wersja na urządzenia Sony będzie zawierała już paczkę Garden Variety oraz rozszerzenie Zomboss Down, podobnie, jak jej pecetowy odpowiednik. Gra będzie również wspierać funkcję Remote Play na PlayStation Vita. Do zamówień przedpremierowych dołączone będą w postaci cyfrowej dwa zestawy kart, umożliwiające personalizację postaci w grze.

Przy okazji, studio PopCap nie omieszkało pochwalić się, że sprzedano już ponad milion egzemplarzy Xboksowej wersji gry.

[arhnvid youtube = “3K75MHnDpi4”]

Źródła: EA, VG247

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.