Share This Post

Wieści z branży gier

[Aktualizacja] Reaktywacja Secret Service?

[Aktualizacja] Reaktywacja Secret Service?

W internecie pojawiła się strona internetowa z logo kultowego magazynu Secret Service, która odlicza do tajemniczego ogłoszenia. Na zegarze pozostało 18 dni.

Secret Service

W sieci pojawił się serwis ssonline.pl, który między wierszami zdradza, że już wkrótce, w nowej formie, powróci legendarny magazyn dla miłośników gier komputerowych.

Wiemy, że są wśród Was tacy, którzy uznali, że Secret Service definitywnie zakończył swój żywot. W końcu nic nadwyczajnego, mało to tytułów prasowych pada niemal codziennie? Ale wiemy też, że znajdą się osoby, które z chęcią raz jeszcze sięgnęłyby po legendarne pismo w formie odpowiadającej ich współczesnym oczekiwaniom wobec prasy growej. Skoro nadarza się okazja, nie można nie spróbować, prawda?” – czytamy w krótkim ogłoszeniu na stronie. W tym momencie serwis umożliwia wyłącznie dodanie swojego adresu e-mail do newslettera informacyjnego.

Jednocześnie wystartował profil Facebook strony, który zdradza więcej szczegółów na temat planów załogi: „Są z nami Piotr Mańkowski, czyli Micz – nowy Redaktor Naczelny, Waldemar Nowak, czyli Pegaz Ass – Dyrektor Artystyczny… Ale to dopiero początek”.

Pozostaje tylko czekać na rozwój wydarzeń.

„Secret Service. Magazyn gier komputerowych” był jednym z pierwszych miesięczników o grach komputerowych na polskim rynku. Wydawany był w latach 1993-2001. Mimo swojej burzliwej historii (w 1999 roku z powodu kłopotów prawnych czasopismo zmieniło nazwę na „New S Service”), zyskał wśród swoich czytelników miano magazynu legendarnego.

Aktualizacja: Na blogu cdp.pl pojawił się artykuł Piotra Mańkowskiego, nowego naczelnego Secret Service, zdradzający dużo szczegółów dotyczących reaktywacji. Redakcja chce stworzyć poważne pismo traktujące zarówno o tematach świeżych, jak i retro.

Jacek „Shal” Głowacki (Onet, Indietrendy) zdradził, że jego teksty trafią na łamy pierwszego numeru, który powinien trafić do sklepów „najpóźniej we wrześniu”.

Źródło: Facebook Secret Service, ssonline.pl

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.