Podziel się tym postem

E3 2014 / Wieści z branży gier

Trzy gry Final Fantasy, które ukażą się poza Japonią

Trzy gry Final Fantasy, które ukażą się poza Japonią

Square Enix ogłosiło, że Final Fantasy Agito i Final Fantasy Type-0 ukażą się w Europie. Ujawniono również nową grę na urządzenia mobilne.

Final Fantasy Type-0 to produkcja, która ukazała się dotychczas jedynie w Japonii i jedynie na PlayStation Portable. W nocy ujawniono, że gra zostanie wydana w zremasterowanej wersji na PlayStation 4 i Xbox One. Oprócz tego, Final Fantasy Agito, mobilna aplikacja dostępna już na japońskim rynku, wkrótce dostępna będzie dla zachodnich użytkowników.

Agito będzie darmową aplikacją, z mikrotransakcjami. Jest to gra RPG umieszczona w uniwersum Final Fantasy Type-0. Jak to wygląda, zobaczyć możecie na poniższym zwiastunie. Gra ukazała się w Japonii w maju tego roku.

[arhnvid youtube=”mQice_T4Nio”]

Ostatnią z ogłoszonych gier jest Final Fantasy VII G-Bike. Będzie to kolejna gra mobilna, jednak już nie nawet średnio ambitny RPG. Final Fantasy VII G-Bike to… endless runner na telefony i tablety. G-Bike jest minigierką pochodząca bezpośrednio z Final Fantasy VII, a teraz pojawi się jak oddzielna produkcja na urządzeniach mobilnych. Żeby nie powiedzieć niczego, czego mógłbym w przyszłości żałować, pozostawię was jedynie ze zwiastunem produkcji.

[arhnvid youtube=”C3KKH9zB59Y”]

Źródło: Informacja prasowa.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.