Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Wyciekły dokumenty produkcyjne Wiedźmina 3

Wyciekły dokumenty produkcyjne Wiedźmina 3

To będzie dłuuuuugi rok dla miłośników Wiedźmina, którzy chcieliby uniknąć “spoilerów” z będącego w produkcji Wiedźmina 3. Na dziewięc miesięcy przed premierą gry wyciekły bowiem setki dokumentów deweloperskich dotyczących gry.

Wiedźmin 3 - wyciek

Plotka głosi, że do wycieku doszło w wyniku niedbałości jednego z pracowników studia, który nieopacznie upublicznił swoje firmowe konto Google Drive odsłaniając jednocześnie niezliczone ilości dokumentów i grafik z gry. Wśród odkrytych dokumentów znajdują się informacje o bohaterach, fabule, losowych zdarzeniach, a nawet zakończeniu przygody.

Nie wiadomo na ile aktualne są dane z wycieku, ale przynajmniej część z nich jest nie starsza niż cztery miesiące.

Wszystkim graczom wyczekującym premiery Dzikiego Gonu sugerujemy unikania wszystkich artykułów z “Wiedźmin” w tytule, wykradzione informacje rozpowszechniły się już w internecie i coraz trudniej będzie kryć się przed zalewem informacji.

Aktualizacja: Najświeższe komunikaty krążące w mediach wskazują, że dane nie wyciekły w skutek błędu ludzkiego, jak podawano wcześniej, ale hakerskiego włamania na konto pracownika firmy.

Źródło: Polygamia, Eurogamer, Reddit, PS4Daily

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.