Share This Post

Wieści z branży gier

Zapraszamy na otwarcie krakowskiej Cybermachiny

Zapraszamy na otwarcie krakowskiej Cybermachiny

 

Od pewnego czasu w Polsce pojawia się coraz więcej pubów dla graczy. Już wkrótce w Krakowie otwarty zostanie kolejny lokal, w którym oprócz napicia się, będziemy mogli pograć ze znajomymi.

 

 

Krakowska Cybermachina zostanie otwarta już w ten piątek, 27.06 o godzinie dwudziestej. Lokal mieści się przy ulicy Stolarskiej 11, czyli zaraz przy krakowskim rynku. Krakowski oddział Cybermachiny ma być od katowickiego jeszcze większy, nowocześniejszy i przynajmniej tak samo ciekawy. Dla odwiedzających przygotowano specjalne atrakcje i niespodzianki. W otwartej w sierpniu zeszłego roku Katowickiej Cybermachinie spotykaliśmy się już przy okazji jednych Pokedziałków, a także podczas ubiegłorocznego Gramytatywnie. Tutaj możecie przeczytać naszą relację z otwarcia pubu w Katowicach, a tutaj dołączyć do wydarzenia na facebooku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>