Share This Post

Wieści z branży gier

Zestaw PS4 + PS Vita trafi do sprzedaży

PS4 PSV zestaw

W ofercie francuskiego oddziału sklepu Amazon pojawił się zestaw zawierający konsole PlayStation 4 i PlayStation Vita w jednym pudełku.
PS4 PSV zestaw

O możliwości pojawienia się takiego zestawu mówiło się już w okolicach listopadowej premiery PlayStation 4, jednak nic takiego nie nastąpiło. Dopiero dziś w ofercie francuskiego Amazona pojawiła się możliwość zamówienia przedpremierowego. Na stronie produktu podana jest informacja, że produkt dostępny będzie od 4 lipca. W oświadczeniu dla serwisu Eurogamer Sony potwierdziło, że powyższy zestaw faktycznie trafi do sprzedaży, jednak nie ustalono jeszcze, w jakich krajach. Dostępność kompletu będzie ustalana oddzielnie dla każdego z regionów.

W zestawie pojawi się konsola PlayStation 4 i czarna konsola PlayStation Vita Slim w wersji WiFi. Cena została ustalona obecnie na 579,99 €, czyli około 2400 zł.

Źródło: Eurogamer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>