Share This Post

Wieści z branży gier

Zestawy PS4 z The Last of Us: Remastered pojawią się w Polsce

Zestawy PS4 z The Last of Us: Remastered pojawią się w Polsce

Niedawno Sony poinformowało na swoim blogu, że w Europie do sprzedaży trafią konsole PlayStation 4 z dołączoną do nich grą The Last of Us: Remastered. Teraz wiadomo, że zestawy pojawią się również w polskich sklepach.

Pierwsze informacje o takich kompletach pojawiły się w pierwszej połowie poprzedniego tygodnia. Nieco zbyt szybko umieścił je w swojej ofercie francuski oddział Amazona. W piątek na blogu PlayStation pojawiła się oficjalna informacja o rozpoczęciu sprzedaży PS4 z grą na początku lipca. Dla formalności: zestaw, oprócz samej konsoli, będzie zawierał kontroler DualShock oraz grę The Last of Us: Remastered.
Zestaw The Last of Us: Remastered z konsolą PS4
Serwis Eurogamer zwrócił się do polskiego oddziału Sony z zapytaniem, czy konsole z grą będą dostępne również w Polsce. Odpowiedź była twierdząca. Nie ustalono konkretnej ceny, to dystrybutorzy będą decydowali jak drogo chcą sprzedać zestaw. Ceny w innych europejskich krajach wynoszą €429.99/£374.99. Wydawca zastanawia się również nad możliwością zaoferowania zniżki dla posiadaczy poprzedniej wersji gry na PlayStation 3.

The Last of Us: Remastered miała swoją światową premierę wczoraj. W tytule znacznie poprawiono grafikę oraz dopracowano niektóre mechanizmy rozgrywki. Gra będzie wyświetlana w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę.

Źródła: Eurogamer, VG247, Sony