Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Kontroler z PS4 działa teraz z PS3

Kontroler z PS4 działa teraz z PS3

W ostatniej aktualizacji oprogramowania PlayStation 3 po cichu dodano wsparcie dla bezprzewodowego parowania z kontrolerem z PS4. Nie wszystkie funkcje są wspierane, jednak używanie go do gry jest jak najbardziej możliwe.

Do niedawna granie było możliwe jedynie po podłączeniu kabla – krytycy Sony uwielbiają narzekać, że jest on zbyt krótki. Użytkownicy Reddita zauważyli, że w nowym oprogramowaniu konsoli można połączyć się z nim bezprzewodowo.
Kontroler DualShock 4
DualShock 4 jest widziany przez PS3 jako zwykły “kontroler” – nie każda gra może więc z nim współpracować. Dodatkowymi mankamentami jest brak wsparcia dla wibracji oraz ruchów padem. Z drugiej strony, nowa wersja pada jest uważana przez wielu graczy za dużo bardziej komfortową, co może być decydującym argumentem w tej potyczce.

Połączenie z kontrolerem odbywa się po wybraniu opcji Bluetooth w menu konsoli. Poniższe wideo pokazuje krok po kroku, jak tego dokonać.

[arhnvid youtube = “96gBAJv0DvI”]

Źródło: VG247

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.