Strona główna » Wieści z branży gier » Mega Metagross straszy rogiem w nowym trailerze Pokémon Omega Ruby/Alpha Sapphire

Share This Post

Wieści z branży gier

Mega Metagross straszy rogiem w nowym trailerze Pokémon Omega Ruby/Alpha Sapphire

W serwisie Youtube pojawił się właśnie najnowszy zwiastun gry Pokémon Omega Ruby/Alpha Sapphire, nadchodzącego remake’u trzeciej generacji gier Pokémon.

Trailer skupia się na nowych wystrojach sal Hoennowskich liderów i elitarnej czwórki, ale jego głównym celem jest oficjalne ogłoszenie niepotwierdzonej wcześniej mega ewolucji Metagrossa.

Materiał przedstawia nam również Pikachu w kilku kostiumach z enigmatycznym podpisem „Czy to jakaś hala konkursowa?” odnosząc się do niedawnego przecieku z Coro Coro, gdzie pojawiły się grafiki „przebierańcowych” wersji tego Pokémona.

Kostiumy Pikachu

Dominującą teorią snutą przez fanów jest pomysł, że każdy z kostiumów reprezentuje jedną ze statystyk konkursowych, które wykorzystywane były w oryginalnych wersjach tych gier („Cool”, „Beauty”, „Cute”, „Smart”, „Tough”). Kostiumy mogą być wykorzystywane również w Pokémon-Amie.

W OR/AS powrócą też znane z oryginałów „sekretne bazy”, któymi można się będzie dzielić przez Street Pass oraz w formie kodów QR.

Premiera gry przewidziana jest na 21 listopada 2014 dla konsol Nintendo 2DS i 3DS.

Aktualizacja: mamy też oficjalną grafikę koncepcyjną nowego mega Pokémona!

Mega Metagross

Autor tła: Patofilio

Dark Archon
not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

1 Comment

  1. Avatar

    Spieprzyli trochę wizerunek Stevena tym nowym metagrossem, ale premiery nie mogę się doczekać. Mam też nadzieję, że pojawi się coś w stylu „Delta Emerald”, chociaż chyba raczej nikt się na to nie zdecyduje. A szkoda.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>