Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Mega Metagross straszy rogiem w nowym trailerze Pokémon Omega Ruby/Alpha Sapphire

W serwisie Youtube pojawił się właśnie najnowszy zwiastun gry Pokémon Omega Ruby/Alpha Sapphire, nadchodzącego remake’u trzeciej generacji gier Pokémon.

Trailer skupia się na nowych wystrojach sal Hoennowskich liderów i elitarnej czwórki, ale jego głównym celem jest oficjalne ogłoszenie niepotwierdzonej wcześniej mega ewolucji Metagrossa.

Materiał przedstawia nam również Pikachu w kilku kostiumach z enigmatycznym podpisem “Czy to jakaś hala konkursowa?” odnosząc się do niedawnego przecieku z Coro Coro, gdzie pojawiły się grafiki “przebierańcowych” wersji tego Pokémona.

Kostiumy Pikachu

Dominującą teorią snutą przez fanów jest pomysł, że każdy z kostiumów reprezentuje jedną ze statystyk konkursowych, które wykorzystywane były w oryginalnych wersjach tych gier (“Cool”, “Beauty”, “Cute”, “Smart”, “Tough”). Kostiumy mogą być wykorzystywane również w Pokémon-Amie.

W OR/AS powrócą też znane z oryginałów “sekretne bazy”, któymi można się będzie dzielić przez Street Pass oraz w formie kodów QR.

Premiera gry przewidziana jest na 21 listopada 2014 dla konsol Nintendo 2DS i 3DS.

Aktualizacja: mamy też oficjalną grafikę koncepcyjną nowego mega Pokémona!

Mega Metagross

Autor tła: Patofilio

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

1 komentarz

  1. Spieprzyli trochę wizerunek Stevena tym nowym metagrossem, ale premiery nie mogę się doczekać. Mam też nadzieję, że pojawi się coś w stylu “Delta Emerald”, chociaż chyba raczej nikt się na to nie zdecyduje. A szkoda.

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.