Share This Post

arhn.eu

Podyskutujmy o przyszłości arhn.eu

Szkic designu arhn.eu z 2010 roku

Naszą opoką są użytkownicy, którzy nieprzerwanie od ponad czterech lat ufają naszym treściom tworząc gigantyczną społeczność serwisu. To dzięki Wam w ekspresowym tempie staliśmy się jednym z największych hobbystycznych serwisów o grach wideo w kraju. Dlatego to Was prosimy dziś o zabranie głosu w sprawie kierunku w jakim rozwijamy serwis.

Szkic designu arhn.eu z 2010 rokuarhn.eu w 2010 roku

Między stroną www, a naszym kanałem Youtube każdego miesiąca przewija się grubo ponad 100 000 widzów i czytelników. Każdy z nich wyrabia sobie opinię na temat naszych materiałów. Znajduje te ulubione i te, które omija szerokim łukiem. Gdzieś w głowie na pewno czają mu się pomysły, które mogłyby wzbogacić istniejącą formułę. Problem tkwi jednak w wyłowieniu tych opinii. Słyszymy je, gdy są wyrażane publicznie, ale jak zważyć je w kontekście całej widowni?… Moim zdaniem najłatwiej po prostu zapytać!

Szkic designu arhn.eu z 2011 rokuSzkic designu arhn.eu z 2011 roku

Stąd też pomysł na debatę. Chciałbym, żeby komentarze do tego artykułu (te Facebookowe również) stały się dla Was polem do wyrażenia się i dyskusji na temat przyszłości arhn.eu. Byście mogli opisać dla nas swoje doświadczenia z portalem, z naszymi materiałami i z ich dostępnością. Nie tylko te pozytywne, ale również negatywne. Co wam się podoba? Czego brakuje? Co można by poprawić, a co poprawić koniecznie trzeba? Czego powinniśmy się pozbyć, bo niepotrzebnie tylko pochłania czas, który moglibyśmy poświęcić na coś innego?
Jeżeli nie chcecie mieszać nas z błotem publicznie, możecie również podesłać nam anonimową wiadomość na [email protected].

Szkic designu arhn.eu z 2012 rokuSzkic designu arhn.eu z 2012 roku

Przeczytamy wszystkie komentarze i spróbujemy zbudować w ten sposób obraz tego na co powinniśmy zwracać szczególną uwagę kierując nasz statek na głębokie wody podboju internetu. Spróbujemy również dorzucić swoje trzy grosze wyjaśniając dlaczego niektóre z serii odeszły w niepamięć lub dlaczego niektóre z bardziej ambitnych projektów nie mają szansy na realizację.

Szkic designu arhn.eu z 2013 rokuarhn.eu w 2013 roku

Jeszcze raz zachęcam was gorąco do wzięcia udziału w tym eksperymencie – od jego wyników zależeć mogą losy serwisu! Los obracających się kokoszek jest w waszych rękach! Please, make it stop!

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.