Share This Post

Wieści z branży gier

Raiden usmaży wrogów w Mortal Kombat X

Raiden usmaży wrogów w Mortal Kombat X

 

Ed Boon, ojciec cyklu Mortal Kombat skorzystał z okazji jaką jest coroczny turniej mordoklepek EVO, by ogłosić, że najnowszym bohaterem dołączającym do listy bohaterów Mortal Kombat X jest sam Bóg Piorunów, Raiden.

 

Lord Raiden, ulubieniec graczy, jest z serią od samego początku, bo jako grywalna postać pojawił się już w pierwszej odsłonie cyklu. Od tego czasu zagościł w niemal każdej grze z „Mortal Kombat” w tytule.

W swoim najnowszym wcieleniu, podobnie jak inni bohaterowie MKX, gromowładny uzyska dostęp do trzech unikatowych zestawów ruchów z których grający będą musieli wybrać przed walką jeden.

„Displacer” kładzie nacisk na teleportację i element zaskoczenia jaki niesie ze sobą ekspresowe poruszanie się po obszarze gry.

„Storm Lord” skupia się na zastawianiu na przeciwników elektrycznych pułapek, które zawieszone w powietrzu mogą łączyć się tworząc fruwające pola siłowe.

„Thunder God” skupia się na ostrzeliwaniu przeciwników piorunami w staroszkolnym stylu. Władca burzy preferuje elektryczne pociski raniące wrogów na odległość budując elektryzujące kombosy w zwarciu.

Premiera gry przewidziana jest na 2015 rok na konsole PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 i komputery klasy PC. W międzyczasie warto odświeżyć sobie naszą Mortalową Pigułkę, by być na bieżąco z linią fabularną gry!

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>