Share This Post

arhn.eu

Startuje news.arhn.eu

Startuje news.arhn.eu

Wyniki oglądalności i nasza ostatnia ankieta dały nam do zrozumienia, że nasz dotychczasowy system publikowania branżowych aktualności nie sprawdzał się najlepiej.
Oczywiście, wina leży w stu procentach po naszej stronie. Nie jesteśmy i nigdy nie byliśmy serwisem informacyjnym, więc powinniśmy się skupiać na tym co robimy najlepiej – tworzeniu wysokiej klasy treści autorskiej. Mimo iż nasi newsmani dawali z siebie wszystko, nasz profil ograniczał znacznie możliwości rozwoju tej sekcji serwisu.

Jednocześnie jednak zauważyliśmy, że mimo niskiego zainteresowania nowinkami, aktualności nieprzerwanie krążą wśród użytkowników społeczności, którzy chętnie postują znalezione informacje na forum (najczęściej na shoutboksie) i aktywnie dyskutują na ich temat.

Dlatego też postanowiliśmy pogodzić oba te światy, otwierając społecznościowy serwis news.arhn.eu. Swoją budową przypomina on popularne serwisy agregujące takie jak Reddit, Wykop czy (śp.?) Digg, a jego zasada działania jest niezwykle prosta – każdy użytkownik może podzielić się na nim ciekawym linkiem (newsem, recenzją, felietonem, a nawet śmiesznym filmem), a społeczność, głosując na materiały które im się podobają wypycha te najlepsze do odpowiednich kategorii, na stronę główną news.arhn.eu oraz do newsfeeda na stronie głównej arhn.eu. I podobnie – materiały odrzucone przez społeczność (lub moderację) odchodzi w zapomnienie tworząc w ten sposób samonapędzający się motor budowany przez społeczność.

Mamy nadzieję, że nasz nowy pomysł przypadnie Wam do gustu. To tylko pierwszy krok jaki podejmujemy, by skupić arhn.eu na treściach autorskich, które interesują Was najbardziej. O kroku drugim usłyszycie więcej już w nadchodzącym tygodniu!

Jak zawsze zachęcamy do wyrażania swoich opinii w komentarzach poniżej.

Życzymy miłego przeglądania!

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.