Podziel się tym postem

System Error

System Error Prime: Grand Theft Auto V

System Error Prime: Grand Theft Auto V

W dzisiejszym System Error zajmujemy się jedną z ulubionych gier autora materiału. Ponad 10 minut z GTAV podczas których przypomnimy najciekawsze Easter Eggi tego tytułu, ale również zajrzymy dużo głębiej odkopując ciekawostki, o których prawdopodobnie nie słyszeliście nigdy wcześniej![arhnvid youtube=”DhIpXyaqyW0″ cdn=”cdn2.arhn.eu” max=”/2014/gta/gta-60fps” maxtitle=”1080p (60fps, HQ)” 480p=”/2014/gta/gta-480p” 720p=”/2014/gta/gta-720p” 1080p=”/2014/gta/gta-1080p” poster=”https://arhn.eu/wp-content/uploads/2014/07/thumb10.jpg”]

Tylko w Odtwarzaczu arhn.eu: Wersja 60fps materiału w wyższej jakości!

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

4 komentarze

 1. Bardzo podobały mi się porównania lokacji w grze do istniejących w świecie realnym miejsc. Chętnie posłuchałbym więcej o takich odniesieniach w innych grach.

  Odpowiedź
 2. A ja mam taki Easter Egg dotyczący GTA : San Andreas w GTA V. W Misji w GTA V, ,,Safari na Dzielni” można zauważyc 3 osoby wyjeżdżające z Grove Street na BMX-ach. Jest to odniesienie do misji ,,Sweet i Kendl” w Gta San Andreas gdyż stroje tych osób są podobne do początkowego Stroju Carla Johnsona, i strojów Rydera i Sweeta. Pozdrawiam.

  Odpowiedź
 3. pytanie z innej beczki: Teraz gta5 można kupić za jakieś 150 – czy opłaca się wydać tyle za ten tytuł czy przeczekać aż cena jeszcze bardziej pójdzie w dół?

  Odpowiedź
 4. Jest już wrzesień i wciąż ani słowa o system error 🙁 Pozostaje czekać dalej

  Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.