Share This Post

Wieści z branży gier

Wygraj akredytację na konwent OldTown

Wygraj akredytację na konwent OldTown

Jako patron medialny konwentu OldTown, ARHN.EU ma do rozdania jedną imienną akredytację uprawniającą do uczestnictwa w siedmiodniowym zlocie. Impreza odbędzie się w dniach 21-27 lipca 2014 na terenie opuszczonego, poradzieckiego lotniska w Kluczewie (Stargard Szczeciński).

Plan imprezy wygląda następująco:

  • poniedziałek: rozpoczęcie
  • wtorek – Czwartek: LARP,
  • piątek, sobota: część konwentowa,
  • niedziela – zakończenie konwentu, wieczorne afterparty.

OldTown to konwent postapokaliptyczny połączony z trzema dniami LARP-u, przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich. Dlatego też chcielibyśmy rozdać akredytację osobie pasjonującej się tymi klimatami, w dodatku takiej, która może pojawić się w wyznaczonych dniach w Starogardzie Szczecińskim.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w imprezie, wyślij nam mejla na [email protected] i spróbuj przekonać nas, że zasługujesz na akredytację. Nie ważne czy będzie to zwykły list, twoje zdjęcie z innego konwentu postapokaliptycznego, obrazek czy piosenka. W temacie mejla wpiszcie „Konkurs: OldTown” a w treści koniecznie podpiszcie się imieniem i nazwiskiem. Prosilibyśmy również o niezgłaszanie się osób, które nie będą mogły pojawić się na zlocie lub planujące odsprzedać akredytację (wejściówka jest imienna). Macie czas do 14 lipca, do godziny 23:59. Powodzenia!

Po więcej informacji na temat zlotu zapraszamy na oficjalną stronę.

PS. Komisja konkursowa przyjmuje łapówki w kapslach, choć w porze obiadowej nie pogardzimy iguaną na patyku.

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.