Share This Post

Wieści z branży gier

Znamy polską cenę Xbox One

Znamy polską cenę Xbox One

Dziś rano, Microsoft opublikował na swojej stronie oficjalne ceny, z jakimi ma być dostępna konsola w naszym kraju w dniu premiery – 5 września. Co ciekawe, niedawno zniknęły one ze strony.

Xbox One - ceny

Xbox One ma być dostępny w dwóch zestawach: tańszym – bez czujnika Kinect za 1899 złotych oraz droższym, zaopatrzonym w czujnik, za 2199 złotych.

W każdym z zestawów do konsoli dołączony będzie kontroler, 14 dni dostępu do konta Xbox Live Gold, kabel HDMI, słuchawki z mikrofonem, zasilacz oraz karty umożliwiające pobranie dwóch cyfrowych wersji gier. W wersji bez Kinecta będą to FIFA 15 oraz Forza Motorsport 5. W drugim wariancie Forzę zastąpi Dance Central: Spotlight.

Droższa wersja będzie zawierała kontroler z limitowanej serii Day One, naklejkę oraz osiągnięcie o tej samej nazwie.

Wygląda na to, że oficjalne ceny są nieco oderwane od rzeczywistości. Dla przykładu: w serwisie aukcyjnym Allegro można już dziś kupić konsolę z Kinectem za mniej, niż 1899 złotych. Być może, po fali krytyki, Microsoft postanowił nieco skorygować ceny i dlatego nie widnieją już one na oficjalnej stronie Xboksa.

Źródlo: Eurogamer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>