Share This Post

Wieści z branży gier

GeekDay 2014 nadchodzi!

GeekDay 2014 nadchodzi!

W dzisiejszych czasach już tylko nerd może powiedzieć, że nie jest geekiem. Interesujesz się fantastyką w jakiejkolwiek z jej odmian (literaturą, kinematografią, grami itd.)? Rzucasz kostkami w trakcie sesji RPG, śledzisz nowinki technologiczne, oglądasz turnieje e-sportowe, a może zajmujesz się inną z licznych geekowskich pasji? Jeśli tak – ten konwent jest dla Ciebie!

geekday_logo_big

Z dumą ogłaszamy, że ARHN.EU zostało patronem medialnym imprezy GeekDay 2014. Widząc jak świat dookoła nas stał się geek, organizatorzy eventu postanowili stworzyć miejsce do agregacji prężnie rozwijającej się kultury. Dlatego GeekDay 2014 to konwent przepełniony panelami dyskusyjnymi, prelekcjami oraz licznymi turniejami gier planszowych, karcianych i elektronicznych. Ale też okazja, by w jednym miejscu spotkać na żywo blogerów, vlogerów, twórców gier, pisarzy, znane postaci sceny YouTube i wszystkich tych, którzy swoją energią i kreatywnością wybijają się ponad przeciętność. Podczas GeekDay 2014 każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z Games Room liczącego ponad 300 tytułów gier czy wziąć udział w jednym z wielu konkursów z nagrodami.

GeekDay 2014 odbędzie się 27.09.2014 roku w LO IV im. Bolesława Prusa przy ul. Św. Kingi 2 w Szczecinie, w godzinach od 10.00 do 18.00. Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym, fantastycznym wydarzeniu.

Strona konwentu: www.geekday.szczecin.pl
Fanpage FB: https://www.facebook.com/szczecingeekday