Podziel się tym postem

Wydarzenia

Wejdźcie do gry na PGA 2014

Wejdźcie do gry na PGA 2014

Już za dwa miesiące, w dniach 24-26 października 2014, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się targi gier, rozrywki i multimediów o nazwie PGA – Poznań Game Arena.

Jak co roku, podczas targów będzie można ograć trochę nowych tytułów, zapoznać się z nowinkami technicznymi, obejrzeć cosplay czy wziąć udział w przeróżnych konkursach lub zawodach. Głodni wiedzy będą mogli uczestniczyć w trwającym w tym samym czasie Zjeździe Twórców Gier, gdzie znane twarze polskiej branży growej będą opowiadać o tym, na czym znają się najlepiej.

Tradycyjnie, ekipa ARHN.EU zjawi się na targach by przygotować rzetelną relację z wydarzenia dla Was, ale także po prostu spotkać się w większym gronie na polskiej ziemi. To może być dobra okazja, żeby nam pomachać.

Jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w targach – ciągle istnieje możliwość kupienia biletów na ticketpro.pl choć osoby, którym nie straszne kolejki, będą mogły zakupić swoje wejściówki w kasach na terenie MTP. Więcej informacji zapewne już wkrótce pojawi się na oficjalnej stronie PGA, a szczegóły dotyczące Zjazdu Twórców Gier znajdziecie na tej stronie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.