Share This Post

Konkursy

Rozwiązanie konkursu Twierdza: Krzyżowiec II

Rozwiązanie konkursu Twierdza: Krzyżowiec II

Nadeszła chwila prawdy! Oto rozwiązanie naszego konkursu na najbardziej zwariowane tytuły szlacheckie. Dziękujemy wszystkim za udział, ze zwycięzcami skontakujemy się drogą mailową. Zachowano oryginalną pisownię.

Miejsce pierwsze (edycja specjalna gry Twierdza: Krzyżowiec 2):
-Torr3s987
Dyktator, Wezyr, Kalif, Król 15 oceanów, 30 kontynentów i 8 planet, Technik rozpylacz, Dar od bogów, Pogromca Chucka Norisa, Posiadacz PS5 i Xboxa Zero, Przewspaniały zdobywca zamków Muchorowego królestwa dostojny Torr3s987.

Miejsca drugie (Edycja standardowa gry Twierdza: Krzyżowiec 2):
-witcher010203
Niezwyciężony Imperator sir Witcher I, Niszczyciel Demonów i Sił Nieczystych, Blask w sercach wojowników, Ostrze w sercach wrogów, Pan na Zimnych Grodach Północy, Błogosławieństwo poddanych Południa, Chodząca Nadzieja na Lepsze Jutro, Pogromca smoka Z Czarnych Jaskiń, Jedyny w swoim rodzaju Gamer.

-WoWNiedzwiadek
Wielebny Niedzwiadek, Zjadacz Chrupków, Wielki Guru Leżakowań, syn Matki Natury i Ojca Ludu, Czcigodnie Panujący nad Pokojem Swym i Bliźnich Jego, Rozjemca i Agresor, Niebo i Ziemia, Noc i Dzień, Mrok i Światło, Bóg w Niedźwiedziej skórze.

Miejsca trzecie (Gra Twierdza: Krzyżowiec HD):
-Sasha09
Nic nie rozgrzewa bardziej do walki, ni kobieta, ni ogień, niż walka u boku samego „Arcyksięcia Hrabiego Kniaża Sir Sashkensa I” władcy swego domostwa i przynależnych do niego terenów, syna swej matki i ojca, brata swych sióstr, wnuka swych dziadków, przyjaciela dobrego, wspaniałomyślnego oraz wybitnego, wyzwoliciela z okowów zakutych, obrońcy uciśnionych oraz wyzwoliciela narodów z ciemnoty i ubóstwa.

-Jerry
Nieustraszony Arcyksiążę Krwi Imperatorskiej Prometejski Kniaź Jerry, Poskramiacz Rebelianckich Cyber-ninja i Zmutowanych Zombie-piratów.

-Bujawka
„Największy z największych, najwspanialszy z najwspanialszych, pogromca niewiernych, miłujący nam Pan i Władca Bujawka, którego władza jest tak wielka, że tworzy on oazy na suchej pustyni jednym ruchem dłoni”

[email protected]
Król Maćko Pierwszy Z Górskiej Twierdzy, Herbu Kocia Łapa, dziedzic tronu królewskiego,władca ziem tych i wszelakich, naczelny generał, wódz nieposkromiony, wyzwoliciel narodu, przez poddanych swych kochany, przez wrogów podziwiany,z opatrzności woli uświęcony.

-morxe
”Incomparabilis Fortunatos Piotr Nobilis”
”Niezrównany Szczęściarz Piotr Szlachetny”

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.