Twierdza: Krzyżowiec II — Podgląd #043

Podgląd
Ulubiony cykl wirtualnych feudałów wraca do formy.

Share This Post

Ulubiony cykl wirtualnych feudałów wraca do formy.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

6 komentarzy

  1. Zgadzam się z Archonem, starych RTSów brakuje mi i to bardzo. Np. Settlers 4, ulubiona gra, którą ubi zmieniło w jakieś walki bohaterów (S5), lub obecnie powstający wersja gry – hack and slash z elementami rozbudowy osady.

  2. Przez większość czasu gadasz o jakiejś grafice, rts’ch, porównaniu 2D do 3D, zamiast poświęcić więcej czasu temu co najważniejsze – KOKOSZKOM.

  3. Archonie, o którym LoTR mówiłeś?

    • O filmie. Wybacz, skrót myślowy.

  4. Mam z tą grą duży problem. Mianowicie nie mogę jej odmówić, że jest dobra i bardzo grywalna, ale do oryginalnego Krzyżowca się nie umywa. A przecież po tylu latach Świetliki mogłyby zrobić z formułą swojej serii cuda na kiju. Mimo to, cieszę się, że w końcu wyszło im jako tako, bo żadna z ich trójwymiarowych odsłon nie grzeszyła jakością.

  5. Niestety zupełnie sie nie zgadzam. To, że jest to klon jedynki nie czyni z tej gry dobrego produktu. To odgrzewany i upośledzony kotlet. Po co grać w dwójkę? W starych Strongholdach jest o wiele więcej ciekawych misji, więcej ludzi gra po necie i gra działa płynniej. Dla mnie ta rimejko-kontynuuacja to tytuł na 3/10

Comments are now closed for this post.