Twierdza: Krzyżowiec II — Podgląd #043

Podgląd
Ulubiony cykl wirtualnych feudałów wraca do formy.

Podziel się tym postem

Ulubiony cykl wirtualnych feudałów wraca do formy.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

6 komentarzy

 1. Zgadzam się z Archonem, starych RTSów brakuje mi i to bardzo. Np. Settlers 4, ulubiona gra, którą ubi zmieniło w jakieś walki bohaterów (S5), lub obecnie powstający wersja gry – hack and slash z elementami rozbudowy osady.

  Odpowiedź
 2. Przez większość czasu gadasz o jakiejś grafice, rts’ch, porównaniu 2D do 3D, zamiast poświęcić więcej czasu temu co najważniejsze – KOKOSZKOM.

  Odpowiedź
 3. Archonie, o którym LoTR mówiłeś?

  Odpowiedź
  • O filmie. Wybacz, skrót myślowy.

   Odpowiedź
 4. Mam z tą grą duży problem. Mianowicie nie mogę jej odmówić, że jest dobra i bardzo grywalna, ale do oryginalnego Krzyżowca się nie umywa. A przecież po tylu latach Świetliki mogłyby zrobić z formułą swojej serii cuda na kiju. Mimo to, cieszę się, że w końcu wyszło im jako tako, bo żadna z ich trójwymiarowych odsłon nie grzeszyła jakością.

  Odpowiedź
 5. Niestety zupełnie sie nie zgadzam. To, że jest to klon jedynki nie czyni z tej gry dobrego produktu. To odgrzewany i upośledzony kotlet. Po co grać w dwójkę? W starych Strongholdach jest o wiele więcej ciekawych misji, więcej ludzi gra po necie i gra działa płynniej. Dla mnie ta rimejko-kontynuuacja to tytuł na 3/10

  Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.