Share This Post

System Error Mini

Dyskotekowy Zombie

Dyskotekowy Zombie

Plants vs. Zombies

Pierwotna wersja gry Plants vs. Zombies zawierała postać tańczącego zombiaka przypominającego Michaela Jacksona w swoim klasycznym teledysku Thriller. Po niespodziewanej śmierci artysty, firma Popcap, autor tytułu, zmuszona została do usunięcia jego wizerunku i zastąpienia go dyskotekowym zombie.

Sto lat temu, gdy System Error było jeszcze w fazie niemowlęcej, prototypowaliśmy format mikroskopijnych odcinków cyklu w formie pojedynczych, publikowanych codziennie grafik. Gdy mniej więcej w tym samym czasie w internecie pojawił się projekt „Did You Know Gaming”, zdecydowaliśmy się na anulowanie projektu. Nasz maleńki projekt nie mógł przecież równać się z tym co tworzyli nasi amerykańscy koledzy. Dziś, nie wstydzimy się już swoich korzeni, dlatego wskrzeszamy ten pomysł i rozpoczynamy od publikacji naszych starych materiałów. Nowe odsłony System Error Mini będziecie mogli oglądać na arhn.eu kilka razy w tygodniu!

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

11 komentarzy

 1. SystemError Pocket. Czekamy na wersję Advance

  Reply
  • Ale nawet wersji Color nie było 🙁

   Reply
 2. Czy to oznacza koniec filmowych SE…?

  Reply
  • Oczywiście, że nie. Bez obaw. Start sezonu trzeciego System Error już wkrótce. 🙂

   Reply
   • Phew ^^

    Reply
   • Ty kręć, a nie ludzi straszysz :<

    Reply
 3. a kiedy system error remastered editon w 60kl/s w wydaniu kolekcjonerskim? 🙂

  Reply
 4. A w ogóle, czemu to zrobili? To raczej byłoby wspomnienie Michaela, przecież nawiązania do niego pojawiają się w wielu, wielu grach.

  Reply
  • Podobno autorzy zostali poproszeni o tę zmianę przez właścicieli majątku Michaela Jacksona.

   Reply
 5. I tak wolę system error od amerykańskiego did you know.

  Reply
 6. Zaraz, zaraz, pierwotna wersja gry? Łał mogę się czuć zaszczycony bo zawsze myślałem, że ten zombiak to nic nadzwyczajnego 😛

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>