System Error Prime – BEN Drowned

Halloween 2014 / System Error
Dziś najstraszniejsze święto roku, Halloween, a to oznacza, że musimy wprawić się w upiorny nastrój! Od poniedziałku publikowaliśmy na arhn.eu nasze rekomendacje na growy wieczór grozy. Dziś mamy dla Was coś specjalnego! Adaptację popularnego opowiadania grozy o przeklętym kartridżu z grą Majora's Mask.

Share This Post

Dziś najstraszniejsze święto roku, Halloween, a to oznacza, że musimy wprawić się w upiorny nastrój! Od poniedziałku publikowaliśmy na arhn.eu nasze rekomendacje na growy wieczór grozy. Dziś mamy dla Was coś specjalnego! Adaptację popularnego opowiadania grozy o przeklętym kartridżu z grą Majora’s Mask.

„Creepypasta” ta znana również pod nazwą Ben Drowned stworzona została w 2010 przez Aleksa Halla kryjącego się pod pseudonimem Jadusable. Interesującą innowacją gatunku internetowych przerażaczy był fakt, że wydarzenia relacjonowane były internautom na żywo. Jadusable postował codziennie kolejne tekstowe aktualizacje dołączając do nich upiorne klipy wideo z przeklętej gry.

Zdaję sobie oczywiście sprawę z tego, że nie jestem mistrzem horroru, ale mam nadzieję, że spodoba się wam nasza Halloweenowa zabawa. Przez ostatnie dwa lata, po publikacji naszego pierwszego straszliwego materiału o Pokémonowych legendach, nie było tygodnia, by nie pojawiła się prośba o stworzenie tego materiału. Mam nadzieję, że efekt końcowy przypadł wam do gustu.

Upiornego Halloween! 6spooky8me.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

23 komentarze

 1. Ej no przed chwilą tego nie było. Patrzę na shoutboksa,a tu ktoś o SE pisze!

 2. Tyle osób to ogląda,że laguje.

 3. Straszne rzeczy w pudełku po Algidzie… Genialne zagranie, każdy ma w zamrażarce to pudełko, chociaż bynajmniej nie ma w nich lodów… Uważajcie, co otwieracie…

 4. Archon twój głos jest jeszcze lepszy,niż w pokemonowych legendach

 5. Świetna creepypasta. A ja osobiście trzymałem ten cart z „tą” Majorą #2scary4me

 6. I co, jesteś z siebie dumny? Mówiłem, nikomu ani słowa, tylko Ty miałeś poznać historię. Straszliwą historię. Ale się wygadałeś. Teraz już nie ma odwrotu. Będę w każdej grze którą włączysz, w każdym filmie który wrzucisz. Za każdym razem kiedy będziesz spoglądał w monitor, będę stał za plecami. Poczujesz ciepły oddech na swoim ramieniu, ale nigdy mnie nie zobaczysz. Pomyślisz, że to puste słowa. Ale kiedy w szaleństwie będziesz wyrzucał wszystkie konsole oknem, ja będę Ci je wrzucał drzwiami. Wiem, że się nie oprzesz, bo przecież musisz grać. Doprowadzisz swoją duszę do szaleństwa. Nie grożę, ja zwyczajnie ostrzegam.

  • Listwa antyprzepięciowa za moimi plecami :fapfap:

 7. Słyszałem kiedyś o Ben Drowned ale zbytnio nie przyglądałem się tej creepypaście. Muszę przyznać, że powyższy materiał jest świetnym zwieńczeniem Waszych materiałów o grach grozy. Dobra robota Archon!

 8. Świetne! Trochę końcówka mnie rozbawiła (dziwne odgłosy Archona) 😀

 9. Wow, wow, wow i jeszcze raz wow.

 10. Po prostu mistrzowskie.. ale mało straszne :p Gdy Archon „płakał z przerażenia”, to ja płakałem ze śmiechu 🙂 Ale i tak mistrzowskie.. i to cholernie!

  PS: Przestraszyłem się, gdy po wejściu w oryginalną creepypastę zobaczyłem na końcu „Nie powinieneś był tego robić, Matt..” Mam to gdzieś, że to było napisane już przedtem, ale się boję tak czy siak. Siedzę sam w domu i.. czy jest gdzieś może grywalna wersja tejże creepypasty, bo byłoby to świetne zajęcie na dzisiejszy wieczór 😀

  • no, jak Archon udawał przerażenie to efekt trochę się zepsuł, przynajmniej dla mnie cały klimat wtedy rozbił się na kawałeczki…

 11. Dobre, ale creepypastę już znałem 😛

 12. Przeczytałem oryginał. Archon uciął w najlepszym momencie. Dalej jest wyjaśniane o co w tym wszystkim chodzi, choć „Wyjaśniane” to za mocne słowa. Warto przeczytać.

 13. Dziękuję Ci bardzo ARchon,dzięki tobie mam pełne gacie,ze śmiechu i ze strachu 😛

 14. Ile trwał sam montaż?

 15. Ale ściema, „jestem za młody by pić” a w akademiku siedzi lol. Marnujesz się Aron, chetnnie bym kupił jakiś audio book czytany przez Ciebie.

  • Archonik ma bardzo charakterystyczny głos. Jakieś przygodówki/fantasy mógłby czytać 🙂

 16. Było nieźle, ale zabrakło mi puenty. Nie zastanawiałeś, żeby stworzyć jakąś własną creepypastę? ^^

 17. Fajny zwyczaj się zrobił z ta jedną creepypastą na rok. Już mnie zżera ciekawość, co będzie za rok.

 18. Wooow niezwykle klimatycznie przygotowana creepypasta. Po prostu mistrzostwo.

 19. Czytałem wcześniej i powiem że Snorlax nieźle sobie radzi jako lektor w opowiadaniach/creepypastach.
  Co do samej Majory, czekam na 3DSowy remake <3 I w sumie polecam remake zeldowej muzyki nie tylko z MM w wykonaniu Artificial Fear.

 20. Archon to było kapitalne! 12/10

Comments are now closed for this post.