[Zakończono] Zdobądź ekskluzywne demo Pokémon Omega Ruby/Alpha Sapphire!

Konkurs został zakończony! Gratulujemy zwycięzcom!

Dobre wieści są takie, że rozdaliśmy aż 50 kodów, a nie jak podawaliśmy początkowo 30. Złe, niestety, że jeżeli nie otrzymałeś potwierdzenia wygranej, to niestety, tym razem najprawdopodboniej nie udało ci się wygrać. Walka była zacięta i otrzymaliśmy ponad 300 zgłoszeń! Ze wszystkimi zwycięzcami skontaktowaliśmy się drogą mailową. Dla ochrony danych osobowych naszych czytelników, nie podajemy publicznie adresów e-mail zwycięzców. Dziękujemy wszystkim za udział!

Konkurs Pokemon

Dzięki uprzejmości lokalnego dystrybutora firmy Nintendo mamy dla was specjalny konkurs w którym do zdobycia jest jeden z 30 kodów eShop na niedostępne publicznie demo gier Pokémon Omega Ruby/Alpha Sapphire na konsolę Nintendo 3DS/2DS.

To specjalne demo zawiera elementy rozgrywki, których nie da się doświadczyć nigdzie indziej!

02_textless

Co więcej, podczas swojej krótkiej przygody szczęśliwcy spotkają specjalnego Pokémona, który potrafi teraz Mega Ewoluować. Będzie można przenieść go do pełnej wersji gry wraz ze wszystkimi przedmiotami zdobytymi w demie!

EN_11a

Konkurs przeznaczony jest dla posiadaczy konsol 3DS/2DS.

Aby wziąć udział w konkursie wyślij maila na adres arhn@arhn.eu w tytule maila wpisując “Konkurs Pokemon”. W treści wyślij nam zdjęcie swojej konsoli 2DS/3DS na której uruchomiona jest wasza ulubiona gra. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia będzie zawarcie napisu “arhn.eu” na zdjęciu, by odfiltrować fotki skradzione z sieci. Chcemy upewnić się, że kodami cieszyć się będą faktyczni posiadacze konsoli!

W skrócie:

  • Musisz posiadać konsolę 3DS/2DS z dostępem do sieci i eShopu
  • Wyślij maila na arhn@arhn.eu w tytule podając “Konkurs Pokemon”
  • Do wiadomości załącz zdjęcie swojej konsoli 3DS/2DS ze swoją ulubioną grą oraz napisem “arhn.eu” na kartce, by potwierdzić autentyczność fotografii

EN_15

Termin przyjmowania zgłoszeń mija o 18:00, 15 października 2014. Nagrody zostaną wysłane drogą mailową. Zwycięzców wybierzemy drogą losowania spośród prawidłowo nadesłanych zgłoszeń.

Powodzenia!

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

Zaloguj się na arhn.eu