Singstar: Mistrzowska Impreza — Podgląd #045

Podgląd
Dawno, dawno temu, gdy Rock Band było tylko fantazją turlającą się po głowach developerów, a PlayStation 3 było jeszcze świeżynką, maltretowałem pewien inny hit rytmiczny. Singstar, "symulator karaoke" firmy Sony, bił rekordy popularności wśród niemających wstydu młodzieńców lubiących wydawać z siebie kwiki do mikrofonu. To były piękne czasy.

Share This Post

Dawno, dawno temu, gdy Rock Band było tylko fantazją turlającą się po głowach developerów, a PlayStation 3 było jeszcze świeżynką, maltretowałem pewien inny hit rytmiczny. Singstar, „symulator karaoke” firmy Sony, bił rekordy popularności wśród niemających wstydu młodzieńców lubiących wydawać z siebie kwiki do mikrofonu. To były piękne czasy.

Debiut serii na PlayStation 4 wciąż pachnie tamtymi dawnymi nocami pijaństwa i niezliczonych orgii, ale gdzieś wśród masy funkcji społecznościowych i apek do śpiewania przez telefon zabrakło iskry, która czyniła z oryginału serce imprezy.

Utwory pojawiające się w materiale to:

 • Alice Cooper – Poison [DLC]
 • Billy Joel – We Didn’t Start The Fire [DLC]
 • Cutting Crew – I Just Died In Your Arms Tonight [DLC]
 • Queen – Bohemian Rhapsody [DLC]
 • Pharrell Williams – Happy
 • Weird Al Yankovic – Like a Surgeon [DLC]
 • MC Hammer – U Can’t Touch This [DLC]
 • Weekend – Ona Tańczy Dla Mnie
 • Robbie Williams – Let Me Entartain You [DLC]

Utwory oznaczone jako [DLC] dostępne są do zakupu z Singstar Store. Pozostałe pochodzą z płyty „Singstar: Mistrzowska Impreza”.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

7 komentarzy

 1. Nie wiem czy to kwestia zbyt głośnej muzyki, ale strasznie ciężko było skupić się na Twoich słowach.
  Poza tym jak zawsze świetna recenzja.

  • Ja nie miałem tego problemu. Może za bardzo wsłuchujesz się w muzykę? 😀

 2. Jak zwykle – bardzo dobry materiał. Wcześniej nie miałem styczności z serią SingStar z jednego, prostego powodu – nie umiem śpiewać :P, jednak nadal jestem zainteresowany tą odsłoną SingStara na PS4 – nie tylko z powodu, że są polskie utwory i playlista na płycie jest całkiem udana (zwłaszcza dla osoby, która słucha mainstreamu – tak wiem, nie mam gustu, ale ja lubię taką muzykę :P), a PS4 potrzebuje więcej gier imprezowych. Zresztą zawsze chciałem powydzierać się do mikrofonu, a ta gra spisze się w tym celu idealnie :D.

 3. Queen :3

 4. Trafiliście do mnie z wyborem playlisty no może poza „ona tańczy dla mnie”.

 5. Niestety, wiele funkcji zostało wykastrowanych, z tych rzeczy wymienionych najbardziej boli brak trybu Podaj Mikrofon 🙁 Ale za zaletę uważam na pewno nowy i ulepszony system punktacji, interfejs i układanie playlisty także z poziomu konsoli 😀

 6. Nie grałem na PS3, nie miałem PS3, ale gdzieś czytałem, że jednak piosenki nie wszystkie da się przenieść i był to dla recenzującego duży minus.

Comments are now closed for this post.