Strona główna » arhn.eu » Po godzinach... » Arcade Block – listopad 2014

Share This Post

Po godzinach...

Arcade Block – listopad 2014

Arcade Block

Rozpakowujemy listopadową paczkę dla graczy „Arcade Block”. Ponieważ zestawy te nie są produkowane tematycznie, nawet gdybyśmy chcieli, nie możemy zepsuć wam przyjemności z własnoocznego odkrywania co trafiło do pudełka w tym miesiącu. Wyjątkowo do pomocy zaprzęgłem, korzystając z okazji, Grema i Qzaka.

Dark Archon
not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

7 komentarzy

 1. Avatar

  Co jak co, ale mi osobiście ten papier z TF-a, się najbardziej spodobał. Takie pytanko, wszystkie figurki Pop!, są takie duże, chodzi mi o te wszystkie growe, czy filmowe?

  Reply
 2. Avatar

  Daj tego krzywego bałwana gremowi :V

  Reply
 3. Avatar

  Te ikonki na bandanie z doty, to ikonki wyświetlane na minimapie (można ustawić zamiast zwykłych jednokolorowych kropek) – to ich natywna rozdzielczość 😛
  ps. ta bandana jest przecudowna 😉

  Reply
 4. Avatar

  Fajna sprawa, chciałbym dołączyć do tej subskrypcji. Rozumiem, że wystarczy założyć konto, podać dane kredytówki i co miesiąc danego dnia pobierana jest kwota 20$ i paczka z automatu jest do mnie wysyłana, czy muszę robić coś więcej? Ah i jakie są koszta wysyłki do polski?

  Reply
 5. Avatar

  Ja dzisiaj odebrałem swojego, ale mimo to popaczam 🙂

  Reply
 6. Avatar

  Moja figurka (numer 21) jest też porysowna na lewym oku (patrząc od frontu) i wydaje mi się, że na tym właśnie polegają takie boxy… To taki outlet i odzyskiwanie kasy z rzeczy drugiej wartości. Koszulka mi się bardzo podoba, ale widać gdzie nie gdzie jakby problem z nadrukiem, kropki i kreski. Papier do pakowania – nie komentuje, dla mnie bezużyteczny.

  Reply
 7. Avatar

  Mi się podoba
  http://adf.ly/vEQce

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>