Podziel się tym postem

Po godzinach...

Arcade Block – listopad 2014

Arcade Block

Rozpakowujemy listopadową paczkę dla graczy “Arcade Block”. Ponieważ zestawy te nie są produkowane tematycznie, nawet gdybyśmy chcieli, nie możemy zepsuć wam przyjemności z własnoocznego odkrywania co trafiło do pudełka w tym miesiącu. Wyjątkowo do pomocy zaprzęgłem, korzystając z okazji, Grema i Qzaka.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

7 komentarzy

 1. Co jak co, ale mi osobiście ten papier z TF-a, się najbardziej spodobał. Takie pytanko, wszystkie figurki Pop!, są takie duże, chodzi mi o te wszystkie growe, czy filmowe?

  Odpowiedź
 2. Daj tego krzywego bałwana gremowi :V

  Odpowiedź
 3. Te ikonki na bandanie z doty, to ikonki wyświetlane na minimapie (można ustawić zamiast zwykłych jednokolorowych kropek) – to ich natywna rozdzielczość 😛
  ps. ta bandana jest przecudowna 😉

  Odpowiedź
 4. Fajna sprawa, chciałbym dołączyć do tej subskrypcji. Rozumiem, że wystarczy założyć konto, podać dane kredytówki i co miesiąc danego dnia pobierana jest kwota 20$ i paczka z automatu jest do mnie wysyłana, czy muszę robić coś więcej? Ah i jakie są koszta wysyłki do polski?

  Odpowiedź
 5. Ja dzisiaj odebrałem swojego, ale mimo to popaczam 🙂

  Odpowiedź
 6. Moja figurka (numer 21) jest też porysowna na lewym oku (patrząc od frontu) i wydaje mi się, że na tym właśnie polegają takie boxy… To taki outlet i odzyskiwanie kasy z rzeczy drugiej wartości. Koszulka mi się bardzo podoba, ale widać gdzie nie gdzie jakby problem z nadrukiem, kropki i kreski. Papier do pakowania – nie komentuje, dla mnie bezużyteczny.

  Odpowiedź
 7. Mi się podoba
  http://adf.ly/vEQce

  Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.