Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Donkey Kong Country Returns w eShopie Wii U; 50% ceny do 29 stycznia

Donkey Kong Country Returns w eShopie Wii U; 50% ceny do 29 stycznia

Nintendo kontynuuje ogłoszony w ubiegłym tygodniu plan udostępniania gier z katalogu Wii na platformie Wii U. W zeszłym tygodniu do eShopu trafiło Super Mario Galaxy 2, w tym do nabycia udostępniona została gra Donkey Kong Country Returns.

Przez pierwszy tydzień gra dostępna będzie w specjalnej, zniżkowej cenie £8,99/€9,99 po czym podniesiona zostanie do £17,99/€19,99.

Donkey Kong Country Returns

Donkey Kong Country Returns

Aby pobrać grę wymagane jest aż 3748MB wolnej przestrzeni dyskowej. Posiadacze “klasycznego”, białego modelu Wii U będą potrzebowali więc również pakietu chusteczek do otarcia łez.

W przyszłym tygodniu w usłudze ma pojawić się Metroid Prime Trilogy. W przyszłości do pobrania udostępnione zostaną również inne gry w tym Kirby’s Adventure Wii czy Punch-Out!!.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

2 komentarze

  1. Ja chyba poczekam sobie na Metroid i Kirby’ego ;]

    Odpowiedź
  2. Supa Mario Gyarakushi Tsu w promocji za 40 polskich złociszy był naprawdę bardzo łakomym kąskiem. Natomiast Donkey Kong Country: Returns przy Tropical Freeze nie jest już aż tak atrakcyjny…

    Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.