Duke Nukem 3D: Megaton Edition dla PSVita — Podgląd #052

Podgląd
Testujemy klasycznego Duke'a w wersji na konsolę PlayStation Vita i odkrywamy, że przenośne urządzenie Sony jest dla niego idealnym domem. Gameplay przechwycony bezpośrednio z konsoli PSV.

Share This Post

Testujemy klasycznego Duke’a w wersji na konsolę PlayStation Vita i odkrywamy, że przenośne urządzenie Sony jest dla niego idealnym domem. Gameplay przechwycony bezpośrednio z konsoli PSV.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

8 komentarzy

 1. Kolejna świetna gra w „podglądzie”. Szkoda, że nie miałem w młodości styczności z tym tytułem. Grałem w edycję mobilną, ale to nie to, co na komputerze. Muszę nadrobić zaległości 🙂

  • Na GOG jest za grosze 🙂

 2. Tyle sekretów ominiętych na filmiku 😐 Aż przykro się patrzy :<

 3. W pełni się zgadzam – DN3D to wciąż supegrywalna produkcja, której humoru, miodu i interaktywności może pozazdrościć wiele współczesnych gier. Dopracowanie portu na PSV się chwali, bo choć to stara gra, wymagania wersji PC, na której ta bazuje, są całkiem wysokie. Dobrze, że nie zapomniano o możliwości swobodnego rozglądania się (co w starej wersji gry wymagało pewnych zabiegów), flashbacki też są miłym dodatkiem, ale wrażenie jednak psuje bug związany z interakcją z elementami otoczenia, zwłaszcza tak istotnymi, jak wajchy i przełączniki, których przecież tutaj jest całe multum. Summa summarum raczej nie rzuciłbym się na tę konwersję, gdybym miał PSV, bo grę już znam, ale chylę czoła, że komuś chciało się taki port stworzyć, bo dzięki temu Duke’a poznają młodsi, mniej doświadczeni gracze.

 4. Też miałem problem z odpaleniem Co-opa, odpala się go z poziomu multiplayer. Podczas wyszukiwania lub tworzenia gry należy zmienić tryb z Deathmatch na Współprace – Mało intuicyjne i jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że jest to zwykle wydzielona cześć multika. Ale w sumie wydaje się to „archaicznie logiczne”, że skoro chcesz grać z kimś to trzeba się udać do multiplayer.

  Pozdrawiam, Adrian 🙂

 5. Hej. Wie ktoś, jak przechwycić obraz z PSV?

  • Musisz mieć specjalną wersję konsoli z wbudowanym wyjściem wideo. Jedna z japońskich firm się tym zajmuje i każą sobie słono płacić. Archon posiada właśnie taką przerobioną wersję.

   • Dzięki wielkie… Vitę mam od niedawna i nie jestem tak obeznany 😉

Comments are now closed for this post.