Share This Post

arhn.eu

Najpopularniejsze materiały arhn.eu 2014 roku

Loot Crate – listopad 2014

Podczas gdy nasza społeczność pogrążona jest we wspominkach, dzieląc się zgodnie z tradycją wspomnieniami, a redakcja dyskutuje na temat swoich ulubionych gier, ja zagłębiłem się w statystyki serwisu Youtube w poszukiwaniu treści arhn.eu, które dominowały na waszych monitorach w 2014 roku.

Oto lista 5 najpopularniejszych materiałów arhn.eu ubiegłego roku wg serwisu Youtube!

5. Pegasus – Time Warp

Piątym najpopularniejszym materiałem zeszłego roku był nasz materiał „Time Warp” dotyczący kultowego Pegasusa – rodzimego odpowiednika japońskiego cudu techniki – Famicoma. Biorąc pod uwagę fakt, że „Pegaz” był prawdopodobnie najlepiej sprzedającą się konsolą w historii Polski, nie dziwi fakt, że film ten cieszył się godną podziwu popularnością osiągając ponad 138 000 wyświetleń w zaledwie 3,5 miesiąca!

4. Doom – Retro

 

Prawdopodobnie mój faworyt materiałów 2014 roku. Moim wielkim marzeniem było zawsze usłyszeć pana Tomasza Knapika w roli narratora programu o grach wideo. Internet nie tylko umożliwił mi jego spełnienie, ale również ucieszył ponad 144 000 widzów, którzy przypomnieli sobie czasy kultowego Escape w 2014 roku.

3. PlayStation 4 – recenzja konsoli

Jest i zaskoczenie listy. Głównie dlatego, że spośród wszystkich materiałów w topce jest to jedyna recenzja. PlayStation 4 wygrywa w tym momencie wojnę konsol sprzedając się w niesamowitym tempie, ale również w rankingach oglądalności. Naszą recenzję konsoli (opublikowaną jeszcze w 2013 roku!) obejrzało w roku ubiegłym 144 000 osób. Dla porównania – naszej opinii na temat konkurencyjnego Xbox One ciekawych było 131 000 widzów.

2. Cykl PlayStation – Time Warp

Okej. Przyznaję bez bicia, drugie miejsce jest oszukane. Nie dlatego, że Time Warp PlayStation na tę pozycję nie zasługuje. Dlatego, że oba odcinki tego cyklu zajęły kolejno drugie i trzecie miejsce w rankingu zbierając odpowiednio 145 000 wyświetleń dla PlayStation 1 oraz 158 000 wyświetleń dla PlayStation 2. Pozwoliłem je sobie więc skonsolidować do formy pozycji zbiorczej. Zasiadając obok recenzji swojego młodszego brata, nasi widzowie udowadniają chyba, że temat konsol Sony jest w naszym kraju bardzo żywy.

1. Grand Theft Auto …w pigułce – cz. 1

Zaskoczeni? Ja też nie. No, może troszkę. Nie jest tajemnicą, że Grand Theft Auto jest chyba jedną z najpopularniejszych marek gier wideo w kraju i za granicą. Ale zdobyć pierwsze miejsce rankingu w zaledwie piętnaście dni w jakie materiał dostępny był na kanale arhn.eu w 2014 roku? To już świadectwo tego jak bardzo lubiany świat stworzyło DMA/Rockstar. Pigułka GTA zdobyła 235 000 wyświetleń w dwa tygodnie zjadając na śniadanie konkurencyjne materiały. Wygląda na to, że faktycznie Szacunek to Wszystko™.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

3 komentarze

  1. Gratulacje, szkoda tylko że pierwszy lepszy gimbus grający w minecrafta ma trzy razy więcej wyświetleń :/

  2. Mam nadzieję na jeszcze większą popularność Arhn.eu i 100 000 widzów w tym roku!

  3. czekam na wiecej time wrap z playstation 3

Comments are now closed for this post.