Strona główna » Wieści z branży gier » RETRO bitwy w World of Tanks

Share This Post

Wieści z branży gier

RETRO bitwy w World of Tanks

WoT: Zimowa Bitwa

Pamiętacie pikselowego easter egga w World of Tanks o którym opowiadaliśmy kiedyś w System Error? Ośmiobitowe czołgi powracają w nowym trybie rozgrywki!

Wargaming z nieukrywaną radością informuje, że „Zimowa Bitwa” została właśnie wprowadzona do World of Tanks. Utrzymany w stylistyce retro i 8-bitowej oprawy audiowizualnej, nowy tryb przeniesie graczy do czasów początków ery gier komputerowych.

„Zimowa Bitwa” oferuje trzy specjalnie przygotowane czołgi, wymagającą mapę, nowe opcje formowania się w plutony oraz specjalną amunicję, która leczy sojuszników. W tę nostalgiczną podróż po świecie pikseli można wybrać się za sterami potężnego Mammoth’a, nieustraszonego niszczyciela czołgów Polar Bear lub zwinnego Arctic Fox’a. Nowy tryb to również zupełnie nowe możliwości formowania plutonów aż do pięciu graczy (zamiast zwyczajowo trzech), jak również unikatowe bitwy wielkich plutonów w skali 10 na 10 uczestników.

Aby zagrać w trybie „Zimowej Bitwy” należy odnaleźć w swoim garażu wyżej wymienione czołgi i rozpocząć bitwę. Na graczy czeka również szereg misji, a na zwycięzcy potyczek 8-bitowych dostaną unikatowy medal „Operacja Zima”.

Źródło: informacja prasowa wargaming.netWoT: Zimowa Bitwa

Dark Archon
not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

1 Comment

  1. Avatar

    I tak miś polarny(polar bear, niszczyciel czołgów)jest najlepszy 😀

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>