The X-Files Game

Retro
Z Archiwum X to serial, który pamięta chyba każdy widz oglądający telewizyjną "dwójkę" w latach 90. Ta popularna seria zaowocowała kilkoma grami wideo z której najbardziej znaną był obiekt dzisiejszego materiału wideo. The X-Files Game z 1998.

Share This Post

Z Archiwum X to serial, który pamięta chyba każdy widz oglądający telewizyjną „dwójkę” w latach 90. Ta popularna seria zaowocowała kilkoma grami wideo z której najbardziej znaną był obiekt dzisiejszego materiału wideo. The X-Files Game z 1998.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

6 komentarzy

 1. Olaboga, ile tu spojlerów :P. Aż uszy zatykałem :D. Ale poza tym materiał jak zwykle na wysokim poziomie 😉

 2. ’Z Archiwum X’ to do dziś jeden z moich ulubionych seriali do którego systematycznie wracam. Samą grę ograłem ale niestety średnio mi się spodobała. Powodem takiego odbioru był fakt o którym Archonie wspomniałeś – brak Muldera i Scully jako główni bohaterowie.

  Nie obraziłbym się gdyby 'The X-Files’ wróciło do nas graczy w postaci jakiejś dobrej gry. Ach te marzenia…

  Ps. Grunio jak zawsze rządzi 🙂

 3. Oj Archon, Archon… Narobiłeś mi smaka i na serial, a po obejrzeniu 1 odcinka, zachciało mi się gry 😛 Dzięki! 😀

 4. oglądnelem wszystkie odcinki razem 9 sezonów po sredni 20 odcinko,kazdy po 45 min….oprocz dwoch odcinkow….tego co Agent Dejna iAgent Molder grali wjakimś filmi i zombe ich gnało oraz tego ostatniego-dwu godzinnego ostatniego odcinka-ale onnadeser.
  Pragne zaznaczyc ze wyszedl rowniez spinoff o tych trzech kolegach Moldera co siedza w tej przyczepie na pustyni i lokalizuja Ufo.tytuf spinoffa to LONE GUNMAN:)

 5. yo Archon ogladnij sobie odcinki mitologiczne czy jakoś tak(jest to pareodcinkow wplecionych w sezon ale opowiadający losy biura oraz o zyciu agentow.nie sa to historie jednoodcinkowe lecz paro i kontynuacje sa najczesciej w nastepnych sezonach.jesti tak troche tego .pozdr

 6. sorry ale nie chce spamowac.ale musze dodac ze najfajniejsze odcinki sa z „Palaczem aka Wąskie gardło” 😉

Comments are now closed for this post.