The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D – recenzja

Recenzja
Jedna z najlepiej ocenianych gier w historii branży powraca w przenośnej formie dla konsoli Nintendo 3DS. Nie zaskoczymy chyba nikogo zdradzając, że nasza ocena tego remake'u jest bardzo pozytywna?

Share This Post

Jedna z najlepiej ocenianych gier w historii branży powraca w przenośnej formie dla konsoli Nintendo 3DS. Nie zaskoczymy chyba nikogo zdradzając, że nasza ocena tego remake’u jest bardzo pozytywna?

Sprawdź cenę The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D na ceneo.pl

 

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

7 komentarzy

 1. Świetna recka! Gra rzeczywiście jest warta polecenia. Pamiętam jak za szczeniaka w nią grałem na *ekhem* prawie legalnej kopii i za przeproszeniem praktycznie robiłem w gacie przez ten limit czasowy. Będzie recenzja Monster Huntera 4 Ultimate?

  Reply
  • Ciekawi mnie, co rozumiesz przez prawie legalną kopię. Powiedz, a może i mi się uda zagrać bez problemów z sumieniem? 🙂

   Reply
   • Prawie legalną znaczy bardzo nie legalną :D.

    Reply
 2. Archon niestety jest za późnio, jak ktoś nie grał przez 15 lat w majora’s mask to nie może tego cofnąć.

  Reply
  • Ejj, a jak ktoś ma 15 lat?

   Reply
   • JA mam 15, i według moich obliczeń straciłem 4,5 roku.

    Reply
 3. Ja kupuję tę grę najszybciej jak mogę. Och , Ach ta 3DSowa grafika. Powiem jedno jest to jedna z najlepszych gier na 3DSa.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>