Share This Post

Wieści z branży gier

Rockstar „ma kilka pomysłów” na GTA VI

Rockstar „ma kilka pomysłów” na GTA VI

Do 24 marca i premiery GTA V na pecetach jeszcze trochę, ale zdaje się, że ekipa z Rockstar bardzo powoli zabiera się za tworzenie kolejnej części.

W rozmowie z Develop Leslie Benzies, szef Rockstar North, wypowiedział następujące słowa zapytany o GTA VI:

Na tę chwilę mamy pomysłów na najbliższe 45 lat. Nie wiemy jeszcze czym będzie GTA VI, ale mamy kilka koncepcji. W tej chwili skupiamy się na GTA Online.

Nie jest to wiele, ale wystarczy by stwierdzić, że edynburskie studio nie zamierza zwlekać zbyt długo z przygotowaniem kolejnej odsłony swojej popularnej marki.

Dodatkowo graczy ucieszy pewnie fakt, że GTA Online nie zostało zapomniane i być może dożyją ukazania się łatki z napadami.

Źródło: Develop

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.

2 komentarze

  1. Quality content

  2. Half-Life 3 potwier…. pfu , nie to .

Comments are now closed for this post.