Share This Post

Po godzinach...

14 gier na które warto jeszcze czekać w 2015

14 gier na które warto jeszcze czekać w 2015

Od kilku już lat „growe” plony nie obrodziły tak hojnie jak w 2015. Efekt rozkręcającej się nowej generacji widać na każdym kroku. Na liście premier znajdują się dziesiątki większych i mniejszych interesujących premier, ale ja zawężyłem swój materiał do czternastu. Bo mi wolno. Handlujcie z tym.

 

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

6 komentarzy

 1. Tylko trzeci Wiedźmin. Na nic więcej mnie nie stać 😛

 2. Mój portfel dawno się już wypłakał na Majorę 3D 🙂

 3. W końcu pojawiają się gry warte, moim zdaniem, kupienia PS4. 🙂 Moi faworyci: oczywiście Rock Band 4, Amplitude, ale też Mortal Kombat X, Bloodborne i kontynuacja jednych z moich ulubionych gier z dzieciństwa – Armikrog. Czas zacząć oszczędzać.

 4. W Wiedźmina 3 nie zagram bo nie przeszedłem jeszcze 1(od 2-3 lat jest przy końcu gry) i 2 części. Reszta mnie nie interesuje, nie mam nowej konsoli – skipgen, jedynie Uncherted 4 mogłoby mnie przekonać.

  Czasami myśle sobie kupiłbym może nową konsole. Jakiegoś XONE czy PS4, nawet ceny sprawdzę na ceneo itd. I już mam kliknąć KUP. Gdy się zorientuje że niema w co grać na tych owych konsolach albo co gorsza nie chce mi się.

  Ostatnio miałem zachciankę pograć w Gothic 3 (1 i 2 był mojmi ulobionymi rpg, 3 grałem później były jakieś patche, później mi się odechciało/nie miałem czasu grać). Kupiłem polską wersje na cdp.pl za 9pln. Zainstalowałem, obejrzałem intro. I tak sobie patrze na jakieś góry w oddali i sobie myślę może tam pójdę jakaś przygoda będzie ale stwierdzam: łeeee tak daleko trzeba iść. Odechciało mi się grać.

  Jak pisze tego posta to widzę reklamę z „Zobacz też” a tam Star Wars Racer. W to bym pograł jakby było w HD, no dobra na pewno bym kupił. Pewnie bym zainstalował. Może zagrał wyścig…

 5. World of Warships – po średnich samolotach to musi się udać + skala bitew + pozytywna zapowiedź w najnowszym sidiekszyn

  I największa zaleta – YAMATO

 6. Czekam i czekam, ale kasę wydałem jeszcze w 2012 😉
  Pillars of Eternity ma wyjść za dwa tygodnie. Może oderwie mnie od WoWa?

Comments are now closed for this post.