Mario Kart 8 – Animal Crossing DLC Pack — Podgląd #058

Podgląd
23 kwietnia 2015 roku do sprzedaży trafił drugi (i na razie ostatni) pakiet DLC do gry Mario Kart 8. Za jedyne 32 złote gracze nabyć mogą fenomenalną wręcz paczkę składającą się z aż ośmiu nowych tras, trzech nowych postaci i kilku nowych wozów.

Share This Post

23 kwietnia 2015 roku do sprzedaży trafił drugi (i na razie ostatni) pakiet DLC do gry Mario Kart 8. Za jedyne 32 złote gracze nabyć mogą fenomenalną wręcz paczkę składającą się z aż ośmiu nowych tras, trzech nowych postaci i kilku nowych wozów. W jeszcze lepszej cenie 48 dinarków wyposażyć można się w zarówno paczkę pierwszą jak i drugą, co daje w sumie aż 16 nowych torów. Mniam!

PS. W materiale nie potrafiłem doszukać się nowej opcji 200CC w trybie pucharowym, ale użytkownicy donoszą, że to dlatego, że pojawia się ona tam dopiero po ukończeniu trybów 150CC i Mirror 150CC.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

3 komentarze

  1. Materiał jak zawsze pierwsza klasa. Aż naszła mnie ochota żeby odkurzyć jedyne wyścigi z Marianem jakie mam w swojej kolekcji czyli „Mario Kart: Double Dash!!” na Gamecube’a.

    Ps. Archonie aż taki stary nie jesteś…jeszcze 😛 (nie ma to jak dobre słowo na koniec komentarza :))

  2. Mario kart to gra która do mnie krzyczy „kup Wii U”, czemu jedyna rzecz w której konsole konkurencji są lepsze to gry multiplatformowe? Nintendo mnie zawiodło pod tym względem.
    Ps. Który to komentarz w którym lamentuje nad tym, że kupuje ps4?

  3. Właśnie kupiłem, ściąga się. Dzięki takim rekomendacjom jestem pewien, że są to dobrze zainwestowane pieniądze. Dzięki Archon za obydwa Podglądy.

Comments are now closed for this post.