Deskorolka Tony Hawk Ride

Najdziwniejsze akcesoria
Dziś rzucimy okiem na kolejne dziwaczne akcesorium do gier. Deskorolkę do Tony Hawk Ride oraz Tony Hawk Shred, która zgodnie z modą była specjalnym kontrolerem ruchowym wykorzystywanym w garstce niszowych gier.

Share This Post

Dziś rzucimy okiem na kolejne dziwaczne akcesorium do gier. Deskorolkę do Tony Hawk Ride oraz Tony Hawk Shred, która zgodnie z modą była specjalnym kontrolerem ruchowym wykorzystywanym w garstce niszowych gier. Choć solidna w wykonaniu, bardzo słabo sprawdzała się w swoim zadaniu sterowania grami. Była trudna w obsłudze, niewygodna i męcząca. Gry którym służyła też nie mogły poszczycić się niestety jakością wykonania.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

4 komentarze

  1. Kiedys za łebka dużo jeździłem na deskorolce. Oli – Kicflip – 50/50 to było coś. Ciekaw jestem jak gra się w Tonego na takim sprzęcie. Zawsze grałem na klawiszach lub padzie… to było by wyzwanie.

  2. Z tego co kiedyś widziałem, to na PS2 też jest deskorolka (tudzież snowboard). I na pierwszy rzut oka, to wygląda ona lepiej od tej na X360. Ale tam na pewno są jakieś inne mechanizmy w środku.

  3. Chcialem kupić to swego czasu na Wii. Na forum nikt nie potrafił mi pomóc, aż do dzisiaj. Dziękuję Archonie, kolejne 100 zł w kieszeni.

  4. Miało być jak nigdy a wyszło jak zawsze

Comments are now closed for this post.