Podziel się tym postem

Najdziwniejsze akcesoria

Deskorolka Tony Hawk Ride

Deskorolka Tony Hawk Ride

[arhnvid youtube=”rKhjr75YlW0″]

Dziś rzucimy okiem na kolejne dziwaczne akcesorium do gier. Deskorolkę do Tony Hawk Ride oraz Tony Hawk Shred, która zgodnie z modą była specjalnym kontrolerem ruchowym wykorzystywanym w garstce niszowych gier. Choć solidna w wykonaniu, bardzo słabo sprawdzała się w swoim zadaniu sterowania grami. Była trudna w obsłudze, niewygodna i męcząca. Gry którym służyła też nie mogły poszczycić się niestety jakością wykonania.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

4 komentarze

 1. Kiedys za łebka dużo jeździłem na deskorolce. Oli – Kicflip – 50/50 to było coś. Ciekaw jestem jak gra się w Tonego na takim sprzęcie. Zawsze grałem na klawiszach lub padzie… to było by wyzwanie.

  Odpowiedź
 2. Z tego co kiedyś widziałem, to na PS2 też jest deskorolka (tudzież snowboard). I na pierwszy rzut oka, to wygląda ona lepiej od tej na X360. Ale tam na pewno są jakieś inne mechanizmy w środku.

  Odpowiedź
 3. Chcialem kupić to swego czasu na Wii. Na forum nikt nie potrafił mi pomóc, aż do dzisiaj. Dziękuję Archonie, kolejne 100 zł w kieszeni.

  Odpowiedź
 4. Miało być jak nigdy a wyszło jak zawsze

  Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.