Deskorolka Tony Hawk Ride

Najdziwniejsze akcesoria
Dziś rzucimy okiem na kolejne dziwaczne akcesorium do gier. Deskorolkę do Tony Hawk Ride oraz Tony Hawk Shred, która zgodnie z modą była specjalnym kontrolerem ruchowym wykorzystywanym w garstce niszowych gier.

Share This Post

Dziś rzucimy okiem na kolejne dziwaczne akcesorium do gier. Deskorolkę do Tony Hawk Ride oraz Tony Hawk Shred, która zgodnie z modą była specjalnym kontrolerem ruchowym wykorzystywanym w garstce niszowych gier. Choć solidna w wykonaniu, bardzo słabo sprawdzała się w swoim zadaniu sterowania grami. Była trudna w obsłudze, niewygodna i męcząca. Gry którym służyła też nie mogły poszczycić się niestety jakością wykonania.

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

4 komentarze

 1. Kiedys za łebka dużo jeździłem na deskorolce. Oli – Kicflip – 50/50 to było coś. Ciekaw jestem jak gra się w Tonego na takim sprzęcie. Zawsze grałem na klawiszach lub padzie… to było by wyzwanie.

  Reply
 2. Z tego co kiedyś widziałem, to na PS2 też jest deskorolka (tudzież snowboard). I na pierwszy rzut oka, to wygląda ona lepiej od tej na X360. Ale tam na pewno są jakieś inne mechanizmy w środku.

  Reply
 3. Chcialem kupić to swego czasu na Wii. Na forum nikt nie potrafił mi pomóc, aż do dzisiaj. Dziękuję Archonie, kolejne 100 zł w kieszeni.

  Reply
 4. Miało być jak nigdy a wyszło jak zawsze

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>