Konsola GB Boy Colour

Rupieciarnie / Wideo 4K
Chiński falsyfikat konsoli Game Boy z wbudowanymi 66 grami. Przepis na tragedię? Zaskakująco... nie!

Share This Post

Chiński falsyfikat konsoli Game Boy z wbudowanymi 66 grami. Przepis na tragedię? Zaskakująco… nie!

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

14 komentarzy

 1. Gdzie można sprawić sobie taką ciekawostkę?

  • Aliexpress, Allegro, Ebay itd

 2. Fajna sprawa
  Miało być jak zawsze a wyszło jak nigdy

 3. Natknąłem się na YT niedawno na inną dobrą (zdaniem recenzującego) podróbkę Game Boya (tyle że Advance’a), zwącą się Game Boxem Advance. Niestety, dość często wspólną cechą zrzynek (nawet dobrych) jest krótki czas działania baterii (kilka godzin to zazwyczaj maksimum, a często nie sięgają więcej niż do czterech-pięciu). Ogólnie muszę przyznać, że bardzo chętnie oglądam takie materiały jak ten, bo czego by nie mówić, rynek chińskich podróbek różnych konsol jest przebogaty, i czasami zdarzają się takie ciekawe okazy jak ten (problemem jest jednak ich odnalezienie), więc jestem jak najbardziej „za”, materiał trafił w moje gusta 🙂

  Patrząc zresztą na różne serwisy aukcyjne i inne materiały zauważyłem, że najczęściej podrabiane z konsol stacjonarnych są Famicomy (oczywiste :P) i… Mega Drive’y. Podobnie z grami/cartami. Muszę przyznać, że całkiem mnie ciekawi, dlaczego Master System i SNES są właściwie nieobecne jeśli chodzi o rynek podróbek chińskich.

  A jak już mowa o Game Boyach, na rynku jest również dostępny Revo K101, o którym czytałem bardzo pozytywne opinie, tyle że fani gier z GBC i GB będą pewnie niezainteresowani ze względu na fakt,że odtwarza jedynie carty GBA, sam zamierzam sobie takowy sprawić, więc pewnie podzielę się wrażeniami, jak już go zdobędę.

  BTW – jak zobaczyłem Bugs Bunny Crazy Castle, od razu przypomniał mi się materiał AVGNa 🙂 Ciekawe, czy faktycznie te gry były tak kiepskie.

  • na pegazusie grałem crazy castle i podobała mi się ta gra

 4. Czy to coś można nabyć w jakimkolwiek polskim serwisie?

  • chyba na allegro widzialem

 5. Pytanie zagadka. Czy obsługuje to gry z game boya zwykłego czy tylko colour?

  • Przecież w filmie są pokazywane gry na zwykłego GB (Pokemony, Super Mario Land…), a poza tym chyba nie ma urządzenia z taką funkcją.

 6. GB Boy = GameBoy Boy?

  • GB Boy= GaBen Boy

 7. Pamiętaj,szacunek to wszystko.

 8. Czy to jest dokladna kopia ukladow oryginalu ( z procesrem z-80 itp ) czy wsadzony do podobnej obudowy chip „wszystko w jednym”? Pozdrawiam.

Comments are now closed for this post.