Podziel się tym postem

Po godzinach... / Zapowiedź

Splatoon: Wrażenia z wersji demo

Splatoon: Wrażenia z wersji demo

[arhnvid youtube=”aKlAh-XpKA0″]

Splatoon to mająca wkrótce premierę gra na Wii U, której wiele osób wróży wspaniałą przyszłość. Nintendo pozwoliło graczom na przetestowanie wersji demo. Dorczenzo załapał się na godzinną, przedpremierową przygodę. Opowiada o niej w najnowszym materiale wideo.

Dorian Loewe. Wychował się na konsolach. Gry mają dla niego wartość kolekcjonerską i traktuje je jako hobby. Oprócz artykułów i materiałów wideo zajmuje się również korektą oraz sprawami forum. Prywatnie ceni sobie dobre kino, interesuje go ogólnie pojęta reklama, uczęszcza na studia informatyczne i myśli nad rozwojem w kierunku growym.

4 komentarze

 1. Dorczenzo

  Fajne są te materiały z Dorianem, przynajmniej nie ma tego denerwującego piszczącego głosu ;p

  Odpowiedź
  • Dorczenzo

   Za to jest tak irytujący, iż był to ostatni jego materiał jaki obejrzałem !!

   Odpowiedź
 2. Dorczenzo

  Powiem szczerze że ja tam od czasu do czasu lubię sobie obejrzeć materiał kogoś innego niż Dark Archona. A ten materiał wyszedł Dorianowi całkiem spoko.

  Odpowiedź
 3. Dorczenzo

  Ciekawe czy będzie można wyłączyć HUD i przenieść wszystkie jego elementy na padlet, aby nie zaśmiecać sobie głównego ekranu…

  Fajny, skompresowany materiał.

  Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz lipca nagrodzony zostanie kartą do przechwytywania obrazu Live Gamer Portable Lite ufundowaną przez firmę AverMedia!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>