Złota Czwórka Pegasusa

Retro / Wideo 4K
Przybliżamy historię oraz zawartość kultowego kartridża dla rodzimego Pegasusa. "Złota czwórka" (albo: Quattro Adventure) to jedna z niewielu wydanych w Polsce pudełkowych gier na tę konsolę. Sprzedawana była w kartonowym pudełku i wydana została na oficjalnej licencji Codemasters/Camerica. Na karcie znaleźć można było aż cztery gry: Boomerang Kid, Super Robin Hood, Go! Dizzy Go! oraz Soccer Simulator. W następnym odcinku: genialna Złota Piątka!

Podziel się tym postem

Przybliżamy historię oraz zawartość kultowego kartridża dla rodzimego Pegasusa. “Złota czwórka” (albo: Quattro Adventure) to jedna z niewielu wydanych w Polsce pudełkowych gier na tę konsolę. Sprzedawana była w kartonowym pudełku i wydana została na oficjalnej licencji Codemasters/Camerica. Na karcie znaleźć można było aż cztery gry: Boomerang Kid, Super Robin Hood, Go! Dizzy Go! oraz Soccer Simulator. W następnym odcinku: genialna Złota Piątka!

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

6 komentarzy

 1. Jak zwykle Archonie genialny materiał i nie mogę się doczekać złotej piątki 😀

  Odpowiedź
 2. Możecie robić mniejsze okienko filmu? Nie mieści mi się na ekranie.

  Odpowiedź
 3. Nasi rodacy mogą wszystko. Złota czwórka była genialna i tego nie da się ukryć. A wy za to tworzycie świetne materiały i starszym przypominacie, młodszym przedstawiacie.

  Odpowiedź
 4. Odpalał ktoś złotą czwórkę na współczesnych klonach? Interesuje mnie czy smiga bez problemu, ponieważ chce kupić

  Odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.