Złota Czwórka Pegasusa

Retro / Wideo 4K
Przybliżamy historię oraz zawartość kultowego kartridża dla rodzimego Pegasusa. "Złota czwórka" (albo: Quattro Adventure) to jedna z niewielu wydanych w Polsce pudełkowych gier na tę konsolę. Sprzedawana była w kartonowym pudełku i wydana została na oficjalnej licencji Codemasters/Camerica. Na karcie znaleźć można było aż cztery gry: Boomerang Kid, Super Robin Hood, Go! Dizzy Go! oraz Soccer Simulator. W następnym odcinku: genialna Złota Piątka!

Share This Post

Przybliżamy historię oraz zawartość kultowego kartridża dla rodzimego Pegasusa. „Złota czwórka” (albo: Quattro Adventure) to jedna z niewielu wydanych w Polsce pudełkowych gier na tę konsolę. Sprzedawana była w kartonowym pudełku i wydana została na oficjalnej licencji Codemasters/Camerica. Na karcie znaleźć można było aż cztery gry: Boomerang Kid, Super Robin Hood, Go! Dizzy Go! oraz Soccer Simulator. W następnym odcinku: genialna Złota Piątka!

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

6 komentarzy

  1. Jak zwykle Archonie genialny materiał i nie mogę się doczekać złotej piątki 😀

  2. Możecie robić mniejsze okienko filmu? Nie mieści mi się na ekranie.

    • ctrl+kółko od myszki? no chyba że korzystasz z IE

  3. Nasi rodacy mogą wszystko. Złota czwórka była genialna i tego nie da się ukryć. A wy za to tworzycie świetne materiały i starszym przypominacie, młodszym przedstawiacie.

  4. Odpalał ktoś złotą czwórkę na współczesnych klonach? Interesuje mnie czy smiga bez problemu, ponieważ chce kupić

Comments are now closed for this post.