agar.io

Klikacz Tygodnia
Rekordy popularności w ostatnich tygodniach bije agar.io - prosta gra inspirowana takimi klasykami jak "Flow" czy "Spore". Gramy małą komórką, która zjada "agary", by stać się większą komórką i pożerać inne, mniejsze komórki. Celem gry jest stać się największym żyjątkiem na planszy populowanej przez masę innych grających.

Share This Post

Rekordy popularności w ostatnich tygodniach bije agar.io – prosta gra inspirowana takimi klasykami jak „Flow” czy „Spore”. Gramy małą komórką, która zjada „agary”, by stać się większą komórką i pożerać inne, mniejsze komórki. Celem gry jest stać się największym żyjątkiem na planszy populowanej przez masę innych grających.

Zagraj za darmo na agar.io
Muzyka: Soulles (in-Game) by encore64

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

10 komentarzy

 1. Mógłbyś następnym razem pokazać grę „Swords and potions 2”? Gra tycoon, w której my i nasi rzemieślnicy robimy różnego rodzaju graty (miecze, zbroje, zioła lecznicze) dla herosów udających się na polowanie na bandytów itp. Bardzo fajna gierka, godna polecenia.

 2. Odkryłem agar.io dość niedawno, ale widząc to jak mnie wciąga zastanawiałem się, czy pojawi się na arhn.eu. I oto jest materiał, heh.

 3. ja osobiście proponuję klasykę czyli Swords and sandals 2 😀

 4. Małe sprostowanie:
  * Naciskając W możesz karmić innych lub karmić te zielone „krzaczki” inaczej zwane „wirusami”.
  * Jeśli 7 razy nakarmimy wirusa – ten podzieli się na dwie identyczne części. Ma to zastosowanie taktyczne o czym zaraz napiszę.
  * Naciskając spację dzielimy się na dwa (będąc jedną komórką otrzymamy 2 komórki, mając dwie komórki otrzymamy 4 komórki itd) – jedną wyrzucając do przodu. W przeciwieństwie do klawisza W, wciąż mamy pełną kontrolę nad wyrzuconą masą.
  * Wirusy są niezwykle ważne zarówno na początku gry jak i w lategame. Na początku gry NIE MUSIMY unikać . Ba – będąc odpowiednio małym możemy się w wirusach UKRYWAĆ (dlatego nazwa „krzaczek” albo „kaktus” najlepiej pasuje). Dopiero jak jest się odpowiednio dużym – należy unikać ich gdyż kolizja z nimi powoduje nieplanowany podział na maksymalnie 16 części (jeśli już jesteśmy w 16 częściach to po wleceniu w kolejnego wirusa jedynie go zjemy, bez skutków ubocznych). Jest to bardzo ważne gdyż wtedy inni gracze mają ułatwione zadanie.
  Skoro możemy karmić wirusa, zaś wirus działa negatywnie na dużych graczy – możemy to wykorzystywać aby dzielić tych największych i pochłaniać ich pozostałe małe 15 części.

  Gra nie jest taka bezmyślna jak to widać na pierwszy rzut oka 😉

 5. Pewnie w lipcu trafi na XO w programie games with gold… od marca nie bylo nic urywającego d… nie było
  kiedy maja ogłosic liste gier

 6. Proszę niech mi ktoś poda muzyczkę w tle! Bardzo proszę.

  • Muzyka z Soulles podczas grania

   • To nie to :/

 7. you always bring everyone the most interesting and useful, I like it all, thank you. Strike Force Heroes 3, Happy Wheels 3

Comments are now closed for this post.