Retro Gamer Crate

Crate'y / Wideo 4K
Na fali popularności "Loot Crate'ów", brytyjski sklep Retro Gamer Zone rozpoczął sprzedaż swoich własnych paczek w skład których wchodzą cztery gry retro.

Share This Post

Na fali popularności „Loot Crate’ów”, brytyjski sklep Retro Gamer Zone rozpoczął sprzedaż swoich własnych paczek w skład których wchodzą cztery gry retro. W cenie £11.99 klient otrzymuje cztery gry:

 • Jedną grę w pudełku
 • Dwie gry bez pudełka
 • Jedną całkowicie losową

Pierwsze trzy gry dobierane są na podstawie określonych przez klienta platform. Ostatnia, to wolna amerykanka. My zamówiliśmy aż dwie takie paczki i dzielimy się z wami naszą oceną tego wynalazku.

Oficjalna strona Retro Gamer Crate

not this guy again. oh god how did this get here i am not good with computer.

7 komentarzy

 1. Ależbym przytulił taką w Polsce

 2. Fighters Megamix na Saturna to, o ile dobrze kojarzę, coś w stylu crossoverów typu Marvel vs Capcom, tylko że z postaciami z gier (bijatyk?) Segi. Gatunek taki, że język japoński gry nie powinien jakiegoś dużego utrudnienia stanowić (po wykombinowaniu który zestaw krzaczków to start a który to opcje ;)), więc widać, że trochę się orientują inicjatorzy tej akcji w „kulturze grania” na retro-konsolach (nie jest rzadkim proceder kupowania japońskich wersji gier zręcznościowych czy bijatyk, głównie ze względu na niższe ceny). Jeśli chodzi o blokadę regionalną – tak, na Saturnie jest, ale na szczęście jest niesłychanie prosta metoda żeby się nią nie przejmować, Saturn ma slot na kartridż (zdaje się, że niezależnie od regionu), do którego można włożyć carta Action Replay (poza omijaniem blokady regionalnej może też służyć jako karta pamięci i chyba ma również inne funkcje – kody i coś tam jeszcze). Fajne rozwiązanie, pewnie gdybym miał Saturna, coś takiego bym nabył… No ale nie mam, smuteczek 🙁 Ale już niedługo pogram sobie na Dreamcaście, tylko czekam, aż zamówione gry do mnie dolecą/dopłyną/dojadą 🙂

  Szczerze mówiąc – to komentarz końcowy uważam za perfekcyjnie oddający również moje wrażenia po obejrzeniu materiału. Niesłychana loteria, można zyskać, ale można też stracić, szczególnie że największy ciężar spoczywa na tych dwóch „głównych bohaterach” paczki. No i jedna ważna kwestia – oczywiście trochę to sąd na wyrost, bo opierający się na zawartości tych dwóch paczek, ale coś widać, że takiej kolosalnej różnicy między cenami aukcyjnymi a ceną zestawu to nie ma (co nie zmienia faktu, że się ogólnie opłaca), więc nie zdziwiłbym się, gdyby tę inicjatywę szerokim łukiem omijały co rzadsze/bardziej pożądane (a co za tym idzie – i droższe) tytuły takie jak Maximum Carnage na Snesa i Mega Drive’a czy Sonic Adventure 2 na Dreamcasta.

  Czego by nie mówić – gratuluję udanych zestawów, szkoda, że te gry na MD takie „czerstwe” 🙁

 3. Bardzo miło, że sklep z retro grami wyszedł z taką inicjatywą. Jeśli ktoś rozważnie wybiera zakup swoich retro perełek, to ta paczka nie jest dla niego, ale jeśli komuś nie przeszkadza brak pudełka, czy nieudana gra, to może być dla niego miłą zabawą taka losowość. Przecież właśnie dla „dreszczyku” kupuje się takie paczuszki 🙂 A ja chętnie bym przytulił te gry na N64 z Banjo-Kazooie na czele 😀

 4. Mogli dać jeszcze Rock Band na PS2 🙂

 5. Paczuszka z wysyłką do Polski kosztuje 16,99GBP czyli ok. 92zł.

 6. Bardzo fajna inicjatywa. Ciekawe czy pokemony łatwo jest wyłapać.

 7. Fajna rzecz. Szkoda, że zamknęli ten sklep ;(

Comments are now closed for this post.